MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

EMMA STONE'DAN İLHAM ALDIĞIMIZ 5 TARZ

Emma Stone, The Amazing Spider-Man 2 filminin gösterimi nedeni ile her yerde boy gösteriyor. Ünlü yıldızın ilham verici 5 stilini inceledik.

16 Nisan 2015 Perşembe

EMMA STONE'DAN İLHAM ALDIĞIMIZ 5 TARZ
Beğendiğiniz stilleri siz de kolaylıkla deneyebilirsiniz. İşte, favorilerimiz:
 
Fuşya dudaklar 
Stilisti Mara Roszak’ın parmağı olan bu saç hem romantik hem eski Hollywood yıldızlarının görkemini andırıyor. 

Makyaj cephesinde ise fuşya rol çalıyor. Dudaklar mat fuşya ruj ile renklendirilirken, yanaklarda Emma’nın vazgeçilmezi şeftali allık var. Far yok ama kirpik uçlarına takma kirpik eklenerek bakışlara derinlik katılması hedeflenmiş.

Parlak şeftali rengi dudaklar
Bu görünüm için, Emma'nın saçlarının ön bölümü örülmüş ve saçlarının arasına tutturulmuş. Çok basit ve zahmetsiz bir örgü. Günlük hayatta da tercih edilebilir.

Makyajda ise aynı renk ailesi kullanılmış. Ruj, allık ve far hepsi şeftalinin tonları. Siyah eyeliner ile gözlerin rengi ortaya çıkarılmış. Yeşil eyeliner
Düz fönlenmiş ve yandan ayrılmış saçları Stone’a enerjik bir görünüm vermiş. Tabii saçlara sıkılan parlatıcı spreyin hakkını yememek lazım, onun da bu harika görüntüde payı büyük.

Şimdi bu inanılmaz göz makyajından bahsedelim. Yeşil göze yeşil far her zaman güzel olmaz çünkü derinliği olmaz ama Stone’un göz makyajı için aynı şeyi söyleyemeyiz.

Yeşil toz far içine biraz gri karıştırılmış ve eyeliner gibi alt-üst kirpik diplerine sürülmüş ve hafifçe dağıtılmış.

Yeşil ile her zaman çok iyi anlaşan şeftali rengi de yine yanaklarda ve dudaklarda kullanılmış.Mat kırmızı dudaklar 
Düzgünce yandan ayrılıp, şık bir şekilde arkada toplanmış saçlar ve önde sadece bir tutam açık bırakılmış dalgalı saç... Oldukça elegan. Davet saçı olarak daha iyisi olamaz.

Makyaja gelince... Turuncuya çalan mat kırmızı ruj başrolde. Ve yüzde kesinlikle allık yok! Tek renk, rujun rengi. Böylece heykelsi bir görünüm elde edilmiş. Makyaj artisti Rachel Goodwin, allık yerine gözlere hafif pırıltılı far uygulamış. Kirpik diplerine çok ince çekilmiş eyeliner ve tek kat sürülmüş maskara haricinde gözlerde başka uygulama yok. Kaşların ise boşlukları doldurulup şekillendirilmiş.

Gümüş far
Emma’nın iddialı gümüş payetli elbisesini dengeleyen dağınık topuzu çok hoş. Elbisenin frapanlığını modernleştirmiş. Dağınık topuzların yakışmadığı elbise yok zaten...

Hatırlayın, kaşlara kadar far sürme trendini ilk uygulayan ünlülerden biriydi Emma Stone. Şimdi de soluk cildine çok yakışan gümüş rengi farı aynı şekilde uygulatmış. Bu tarz çarpıcı göz makyajlarında aslında dudakların renksiz kalması tercih edilir ama Stone dudaklarında ve yanaklarında tatlı bir kontrast oluşmasını istemiş ki, makyaj artisti Rachel Goodwin kendisine pembeyi uygulamış.

Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
%50 Exclusive indirimler
Kampanya Aç