MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

EVA LONGORIA’NIN GENÇ GÖRÜNMESİNİN SIRLARI

Eva Longoria mükemmel görünmüyor mu? Cildi kusursuz, saçları kusursuz... Olduğundan çok daha genç görünüyor! Peki, bu işin sırrı ne?

23 Haziran 2018 Cumartesi

EVA LONGORIA’NIN GENÇ GÖRÜNMESİNİN SIRLARI
40’lı yaşlarda fakat 30’larında gibi görünüyor. Hollywood’un en güzel kadınlarından biri olan Longoria’nın gençlik sırlarını biraz araştırdık ve bakın neler öğrendik...

“Genç görünmemin sırrı makyaj değil, cilt bakımı”

Longoria, "İnsanlar genç görünmenin sırrının makyaj olduğunu düşünüyor, ancak bu doğru değil. İşin sırrı, cilt bakımı" diyor. "İyi cildiniz yoksa, üzerine ne kadar makyaj yaparsanız yapın kötü görünürsünüz. Hatta cildi makyaja boğmak sizi daha yaşlı gösterir. Cildinize çok iyi bakarsanız, makyaja da az gereksinim duyarsınız ve yaptığınız makyaj da yüzünüzde daha güzel durur.”

“Düzenli güneş kremi kullanırım”

"Annem güneş kremi kullanmak konusunda çok katıydı" diyor. "Bana her zaman 20'li yaşlarında baktığın cilt, 40'lı yaşlarda sahip olacağın cilttir” demiştir. “Bu yüzden yüksek güneş korumalı krem kullanmaya erken yaşlarda başladım ve hiç aksatmadım. Yaz ve kış güneş kremi kullanırım. Güneş ışınları cildi erken yaşlandırıyor, bu kesin.”

“Cildi parlak gösteren makyaj tercih ederim” 

“Makyaj söz konusu olduğunda asla aşırıya kaçmam ve pudralı ürünler kullanmam. Çünkü toz ürünler ciltteki çizgilere dolup onları daha da belirginleştirir. Bu yüzden likit ve kremsi ürünler tercih ederim. Bir de mat yerine cildi aydınlatıcı özelliği olan, cildi parlak gösteren ürünler kullanırım. Bunlar cildi daha genç gösteriyor. 

Bence çizgi ve kırışıklıkları olan kadınlar pudralardan ve mat makyajdan kesinlikle uzak durmalı. Cildi sanki nemliymiş gibi gösteren makyajlar tercih etmeliler. Bu, onları daha genç, canlı ve güzel gösterecektir.”


Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter