MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

GOLDEN GLOBE 2017'NİN EN ROMANTİK MAKYAJI: EMMA STONE

74. Golden Globe Ödülleri’nin en romantik, en ‘pembe’ ve en zarif isimlerinden biri kesinlikle Emma Stone idi. Tamamen Nars ürünleri kullanılarak yapılan makyajı sizin için inceledik!

02 Şubat 2017 Perşembe

GOLDEN GLOBE 2017'NİN EN ROMANTİK MAKYAJI: EMMA STONE
Emma Stone aldığı ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülü ile gecenin en dikkat çekici isimlerinden oldu. Hem aldığı ödül hem de muhteşem görünümüyle uzun süre hafızalardan çıkmayacak Stone’un Golden Globe makyajını NARS makyaj artisti Rachel Goodwin yaptı.

BA-YIL-DIK: Nars ürünleriyle muhteşem Emma Stone makyajı!

Valentino elbisesinin içinde mücevher gibi parlayan Emma Stone, Nars makyaj artisti Rachel Goodwin’in yaptığı makyajla resmen nefes kesiciydi.

Pembe tonlarındaki ışıltılı makyajına bizim de hayran kaldığımız Stone’un bu makyajını hangi Nars ürünleriyle yaptığını öğrenmek ister misiniz?

1) Doğal görünümlü ten makyajında Nars Velvet Matte Skin Tint kullanılmış. Bu ince ten ürünü, cilde kadifemsi bir pürüzsüzlük ve aydınlık bir dokunuş vermiş. 

2) Allık olarak lavanta pembe rengindeki Nars Sarah Moon koleksiyonundaki sınırlı üretim Isadora kullanılmış. Isadora, Emma’nın yanakları üzerinde vurgulu ve taze bir görünüm yaratmış. 

YENİLİK: Bu makyajın en enteresan tarafı ise kırmızı halının vazgeçilmezi ve hepimizin çok alıştığı kontür uygulamasının yapılmamış olması! Acaba makyajın son yıllardaki olmazsa olmazı kontür, biraz tatile mi çıkıyor... Ne dersiniz?

3) Göz kapağının tamamında kullanılan Nars Dual Intensity Andromeda’nın ışıltılı vanilya pembesi romantik havayı tamamlarken yine aynı serinin Subra rengi mürdüm farı ile alt kirpiklerin dış köşelerine hafif bir renk verilmiş. Göz pınarlarında ise Nars Albatross’un minik parlak ışıltıları hissediliyor.

Bu stil ile Stone’un yeşil gözleri adeta zümrüt taşı gibi nefes kesici görünmüş...

5) Son dokunuşu ise nude pembe ruj Nars Rosecliff ile tamamlayan Rachel Goodwin, büyüleyici Emma Stone’u adeta ilham perisi olarak kırmızı halıya yollamış...

GOLDEN GLOBE 2017'NİN EN ÇARPICI MAKYAJ STİLİ: EMILY

EMMA STONE'DAN İLHAM ALDIĞIMIZ 5 TARZ

EMMA STONE: MASKARA BENİM VAZGEÇİLMEZİM

Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter