MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

GÖZ MAKYAJININ ALTIN ÇAĞI

Altın, 2014 baharına imzasını attı. Moda şovlarında mankenler saçları, kaşları, yüzleri altın ışıltılarla dolu olarak podyuma çıktılar.

30 Aralık 2014 Salı

GÖZ MAKYAJININ ALTIN ÇAĞI

“Yeni makyaj trendlerindeki en güzel akım kesinlikle altın tonları. Dikkati gözlere topluyor, ışığı yansıtıyor ve yaz havasını birebir yaşatıyor!” diyor, Jason Wu’nun makyaj artisti Diane Kendal.

Aklınızda bulunsun; altın en iyi kombinasyonunu bakır ve kahve tonları iyi yapar. Üst kirpik diplerine kahverengi far ile çizgi çekin ve altın ile hafifçe karıştırarak gölgelendirme yapın.  Daha yoğun bir görünüm için pudra dokulular yerine krem formundaki farları tercih edin.

Altın renkli göz makyajının püf noktaları:
  • Eğer altın renginde göz makyajı yapıyorsanız, yanaklarınız ve dudaklarınız nötr kalsın. Sadece göze yoğunlaşın.
  • Seçtiğiniz farın yapısı çok önemli. Çünkü çok ışıltılı farlar aşırı bir görünüm verebilir. En ideali, altın tanecikleri içeren fardır.
  • Hiçbir zaman altın rengi farı göz kapağınızın tamamına sürmeyin. Altın rengi göz kalemiyle eyeliner gibi çizgi çekin. Ek olarak,  kaş kemiğinizin altına aydınlatıcı olarak altın rengiyle hafif bir vurgu yapın. Bu yeterlidir. 
  • Altın ile en iyi kombinasyonu bakır ve kahveden sonra turuncu yapar. Deneyin!
  • Bu renk makyaj en çok esmerlere ve buğday tenlilere yakışır. Eğer cilt tonunuz çok açık rense, altın farı pek tercih etmeyin. Ya da çok hafif pırıltılılara yönelin.

Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç