MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

GÜZELLİĞE PUNK DOKUNUŞLAR

Sarah Jessica Parker’ın örgü Mohank tarzı saçlarından Elle Fannig’in renkli göz makyajına kadar ünlülerin Punk tarzını inceledik.

11 Nisan 2016 Pazartesi

GÜZELLİĞE PUNK DOKUNUŞLAR
Beğendiğimiz ünlülerin punk tarzı saçlarını inceledik. Bu tarzda dikkat çeken nokta ise, makyajda koyu tonlar ... Ya gözler koyu, ya dudaklar canlı. 

Miley Cyrus: Efsane saç tasarımcısı Oribe Miley Cyrus’un saçlarını yaparken Billy Idol’den esinlenmiş. Oribe sonucu “korkusuz, genç ve fantastik” olarak yorumluyor. Miley bu makyajda ruj olarak canlı bir kırmızı seçmiş, o kadar. Nars Heat Wave ruj aradığınız canlı kırmızı olabilir!

January Jones: Chanel ‘in makyaj sanatçısı Rachel Goodwin, Jones’a “ tehlikeli bir görünüm kazandırmış. Göz kalemi ile başladığı çalışmasını kirpiklere taktığı taşları kirpik yapıştırıcısı ile sabitleyerek vahşi kedi gözü ifadesini yaratmış. 

Emily Blunt: Pembe göz farı fikri Blunt’a aitti diyor makyaj sanatçısı Jenn Streicher. 

Diane Kruger: Kruger’ın uçları pembe atkuyruğunu saç tasarımcısı Rebekah Forecast gerçekleştirdi. 

Minka Kelly: Makyaj sanatçısı Kristofer Buckle, Kelly’nin mor dudaklarını önce ruj kalem ile çizip içini doldurduktan sonra kalıcı pudra üzerine şeffaf pudra uygulaması yapmış.Sarah Jessica Parker:
 Philip Treacy saç tasarımı Parker’ın bütün şovu çalmasına sebep oldu. “Desinator algısı ile punk saç tasarımını gerçekleştirdiklerini anlatan saç tasarımcı Serge Normant. Dağınık punk saç stilini balıksırtı örülü kuyrukla tamamlamış.

Bella Heathcote:
Chanel ‘in makyaj sanatçısı Kara Yoshimoto Bua Heathcote için pembe allık ve sert punk göz makyajını siyah yerine marin mavi rengi kullanarak gerçekleştirmiş.

Julianne Hough: Oyuncak bebek kirpikleri ile Hough’un gözleri gecenin beğenilen punk işlerinden biri oldu. Makyaj sanatçısı Molly Stern takma ayrık kirpikleri maskara ile sonlandırarak etkiyi yakalamış oldu.

Anne Hathaway: Galadan önce saç rengi Uzmanı Marie Robinson, Hathaway’in saçlarını platin sarısına çevirirken, saç tasarımcısı Sacsha Breuer ise yarattığı saç tasarımıyla Hathaway’e yeni bir perspektif kazandırdı. Saçların punk havası aynı zamanda eleganlığı ve saflığı da koruyor. 

Kristen Stewart: Kıyafet ile makyajın aynı tonlarda kullanılması zayıf bir etki yaratmaz. Makyaj Sanatçısı Beau Nelson, kırmızı halıda bir risk alarak Stella McCartney’in bordo tulumunu, bordo makyaj ile tamamladı.
Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç