MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

HANDE ERÇEL MAKYAJI NASIL YAPILIR?

Başarılı oyunculuğunun yanı sıra güzelliği ile de konuşulan Hande Erçel’in Elele ekim sayısındaki makyajını çok beğenmiştik. Postmodern bir çizgi taşıyan bu makyajın sahibi Ufuk Celep’ten makyajın kilit ürünlerini öğrendik bile!

05 Aralık 2017 Salı

HANDE ERÇEL MAKYAJI NASIL YAPILIR?
Güneşin Kızları dizisindeki Selin karakteriyle tanıdık onu. Aşk Laftan Anlamaz’da ise Hayat rolüyle karşımıza çıktı. İri gözleri, yuvarlak yüz hatları, uzun kahve saçlarıyla klasik güzelliğin simgesi olan Hande Erçel’in Elele ekim sayısındaki makyajının detaylarına bakalım mı?

1) Cilde doğal bir matlık veren fondöten Shiseido Synchro Skin uygulanıyor. Çok ince yapılı bir fondöten olduğundan ciltte asla ağırlık yapmıyor. Cildi ikinci bir ten gibi sararken pürüzsüz yapıyor. 

2) Göz çevresini daha aydınlık göstermek için Nars Radiant Creamy Concealer uygulanıyor. Bu kapatıcı hem aydınlık bir etki yaratıyor hem de yüksek kapatıcılıkta bir ürün.

3) Nars Casino ile elmacık kemiklerine kontür yapılarak, yüz hattı vurgulandı. Nars Orgasm allık ile yanaklara tazelik verildi.

4) Degradeli bir göz makyaj olacağından iki renkli far kullanıldı. Nars Alhambra Duo Eyeshadow (toprak tonları) farlardan açık renk olanı göz kapağının katlanma noktasını biraz geçecek şekilde sürüldü. Daha sonra koyu renk farı sadece gözün katlanma noktasına sürüldü. Karıştırma fırçası ile iyice dağıtıldı.

5) Shiseido Automatic Fine Eyeliner ile kuyruklu bir eyeliner çekildi. Göz pınarları Nars Copacabana Multiple ile aydınlatıldı. Sonra Nars Audacious maskara kirpiklere uygulanıp makyaj bitirildi.

6) Dudaklara ise Nars Velvet Matte Lip Pencil Roman Holiday pembe ruj uygulandı.
Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter