MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

HANDE SORAL İLE EYELINERLI MAKYAJ

Güzel oyuncu Hande Soral’a eyelinerlı makyaj çok yakışıyor! Ünlü makyaj artisti Hamiyet Akpınar’ın Hande Soral ile çektiği makyaj videosundan derlediklerimiz bu yazıda...

14 Kasım 2017 Salı

HANDE SORAL İLE EYELINERLI MAKYAJ

Hamiyet Akpınar, Hande Soral’a ıslak görünümlü nefis bir makyaj uygulaması yaptı. Bu makyajda gözler kuyruklu eyeliner ile ön plandaydı. Ten ise nemli görünümüyle capcanlı görünüyordu. Çok beğendiğimiz bu makyajın püf noktalarını Hamiyet Akpınar’ın videosundan sizler için yazıya döktük.

5 adımda Hande Soral makyajı:

- Göz çevresinin aydınlık görünmesi için makyaja başlamadan önce göz çevresine Shiseido BOP Glow Revival Eye Treatment Cream (göz kremi) uygulandı.

- Yüze sağlıklı bir parlaklık kazandıran Nars Radiance Primer makyaj bazı uygulandıktan sonra ise saten bitişli bir ten görünümü içinde ince yapıda ve doğal kapatıcılığa sahip Nars Pure Radiant Tinted Moisturizer renkli nemlendirici cilde sürüldü. Ve yüksek kapatıcılığa sahip Nars Soft Matte Concealer ile göz altlarındaki gölge ve koyuluk giderildi.

- Nars Loaded Eyeshadow Palette’in içindeki toprak tonları ile natürel bir göz makyajı yapıldı ve jel eyeliner ile kuyruklu bir çizgi çekildi. Nars Hot Sand Blush ile özellikle göz pınarları iyice vurgulandı ve yüzün yüksek noktaları belirgin şekilde aydınlatıldı.

- Ten makyajı parlak, gözlerde de etkileyici bir eyeliner olduğu için dudaklarda mat mürdüm rengi olan Nars Velvet Matte Lip Pencil Do Me Baby tercih edildi.
Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter