MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

JANUARY JONES'UN RENKLİ EYELINER'I

Kırmızı halıda yeni tarzları denemekten çekinmeyen January Jones, her zaman odak noktası olmayı çok iyi başarıyor.Bu seferki sürprizi, renkli göz makyajı idi.

15 Eylül 2015 Salı

JANUARY JONES'UN RENKLİ EYELINER'I
Oyunculuğuna hayranız ama sadece o kadar değil... "Mad Men"in güzel yıldızı yeni stilleri denemekten hiç korkmuyor. Makyajda onun için hiçbir zaman sınır yok; yeni denemeleri seviyor, renkleri seviyor, eğlenceyi seviyor! Son zamanlarda ses getiren makyajı ise oldukça renkli ve eğlenceliydi!

Bu çarpıcı görünüm için, makyaj artisti Rachel Goodwin mat ve metalik dokuları karıştırmış. Alt kirpik diplerine metalik altın rengi eyeliner (Make Up For Ever Aqua Liner 1 Diamond Gold), üst göze ise mat kobalt mavi (Make Up For Ever Aqua Eyes 15L) uygulamış. Böylece, renk ve dokularla beklenmedik bir kontrast ortaya çıkmış!

Gözlerdeki renkler çok iddialı olunca dudaklarda nötr bir ruj kullanılmış. Siz de böyle bir makyajda nude ruj kullanmak isterseniz Nars Audacious Raquel'i tercih edebilirsiniz. Kirpiklere ise hacim veren siyah maskara sürülmüş. Dramatik etkili kirpikler için önerimiz, Shiseido Full Lash Volume maskara...

Oldukça yaratıcı bir makyaj, öyle değil mi? Partiler için ideal olabilir!
Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç