MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

JENNIFER LOPEZ: AYDINLIK MAKYAJIN İDOLÜ

Bronz ve parlak cildi ile de her zaman en iyi makyaj yapanlar arasında olan Lopez, aydınlatıcıdan asla vazgeçmiyor. Neden mi? Sebeplerini öğrenince siz de makyajınızdan aydınlatıcıyı eksik edemeyeceksiniz!

28 Mayıs 2015 Perşembe

JENNIFER LOPEZ: AYDINLIK MAKYAJIN İDOLÜ
Jennifer Lopez'in aydınlık ve parlak makyajı ilham perilerimizi uçurmaya devam ediyor. Ünlü yıldız gibi görünmek için öncelikle makyaj çantanızdan aydınlatıcıyı eksik etmeyin. Aydınlatıcıların makyaj üzerinde inanılmaz etkileri var. Nasıl mı?

- Aydınlatıcı ile makyaj yansımalı görünür. Cildiniz ışığı en iyi şekilde yansıtır. Vurgulamak istediğiniz yerleri öne çıkarır. 
- Aydınlatıcı, yüzde ışığı en iyi yansıtan yerlerde kullanılmalıdır. Burun kemiği, çene, kaş kemiği ve elmacık kemiklerine aydınlatıcı sürülmelidir. Güzel bir efekt elde edersiniz. Nars Multiple Copacabana'yı deneyin...
- Aydınlatıcı, fondöten ve kapatıcı üstüne kullanıldığında makyaja doğallık katar ve alttaki ürünlerin matlığını alır ve maske gibi durmasını engeller. Make Up For Ever Compact Shine On, bütün cilt tiplerinde doğal bir görünüm ve hafif satenimsi bir pırıltı oluşturur. Cildi eşsiz şekilde aydınlatır.
- Aydınlatıcıyı sadece tende değil dudaklarda ve göz makyajında da uygulayabilirsiniz. Dudaklarınızın ortasına aydınlatıcı değdirin ve üstüne ruju sürün. Dudaklarınız dolgun görünür. Nars Illuminator Copabana her derde deva, ne dersiniz?
- Göz dibine aydınlatıcı uygularsanız gözlerinizin daha iri görünmesini sağlarsınız. Bu konuda bir sır öğrenmek ister misiniz? Makyaj artistleri bu iş için Nars Lip Gloss Vent Sale kullanıyor. Bu şeffaf parlatıcının gözlerdeki aydınlık etkisi müthiş! 

Evet, aydınlatıcı kullanmak için birçok nedeniniz var artık! Işıltıdan korkmayın, o sadece sizi daha da güzelleştiriyor!
Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç