MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

JENNIFER LOPEZ GİBİ GÖZ MAKYAJI YAPMAK!

İşte bütün mesele bu! Jennifer Lopez gibi makyaj yapmak! Jlo’nun son zamanlardaki en beğendiğimiz makyajını mercek altına aldık.

28 Şubat 2016 Pazar

JENNIFER LOPEZ GİBİ GÖZ MAKYAJI YAPMAK!
Işıltılı ve nemli görünen bir cilt, dumanlı gözler, parlak dudaklar... Jlo’nun bu seksi ve müthiş makyajının yıldızı elbette o buğulu gözler. İşte, bu müthiş makyaj şimdi Makyaj Trendi’nin merceği altında!

Jlo göz makyajı nasıl yapılır?

Aslında birkaç adımda bu görünümü siz de kendinize yapabilirsiniz. Öncelikle göz üstüne far bazı (Make Up For Ever Eye Prime) uygulayın ki, far bulaşmasın ve dağılmasın. Buğulu göz makyajında farın dağılımı çok önemlidir. Sonra açık renk bir farı (Shiseido Shimmering Cream Eye Color BE204) tüm göz kapağı üstüne sürün ve üstüne koyu kahve farı (Nars Matte Eyeshadow Coconut Grove) kıvrım yerinden gözün dış köşelerine kadar hafif fırça darberleriyle rengi yayın. Sonra temiz bir far fırçası ile açık ve koyu rengi birbiriyle harmanlayın, ta ki gölgeleri birbirleri içine yedirinceye kadar. Alt kirpik dibine de koyu renk farı aplikatörüyle sürün. Fırçayla rengi göz pınarından gözün dış kenarına kadar uzatın ve çok aşağı düşürmeden kirpik çevresine yayın. Gözün dış köşelerinden farı yukarı doğru uzatabilirsiniz.

Sonra hacim veren ve kirpikleri uzatan siyah bir maskara (Nars Audacious Mascara) ile makyajı bitirin.

Makyajı tamamlayın

Böyle bir göz makyajında dudaklar, yanaklar doğal renklerde olmalıdır. Cilde şeftali-pembe rengi allık (Nars Orgasm) ve aydınlatıcı (Nars Illuminator Copacabana), dudaklara nude bir ruj (Nars Audacious Raquel) ve gloss (Make Up For Ever Artist Plexi Gloss 100P Açık Bej) uygulamak yeterlidir.

Önemli olan nokta; kaşların beliginleştirilmesidir. Kaşları da kendi renginde bir kaş kalemi (Make Up For Ever Eyebrow Pencil) ile doldurup şekillendirmek yeterli olacaktır.

JLO GİBİ IŞILDAMAK İÇİN KENDİ MAKYÖZÜNDEN 8 TÜYO! TIKLAYIN!

JLO'NUN MUHTEŞEM DOĞUM GÜNÜ MAKYAJI! TIKLAYIN!

JLO'NUN EN ÇOK BEĞENDİĞİMİZ 3 MAKYAJI NASIL YAPILIR? TIKLAYIN!

JLO MAKYAJI NASIL YAPILIR? TIKLAYIN!


Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter