MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

JENNIFER LOPEZ’IN MUHTEŞEM DOĞUM GÜNÜ MAKYAJI

46.yaş gününü New York'un gözde mekanlarından birinde kutlayan Jennifer Lopez, cesur elbisesi ve göz kamaştıran makyajıyla adının hakkını fazlasıyla verdi. Jlo’nun çok beğendiğimiz makyajını yakından inceledik...

27 Ağustos 2015 Perşembe

JENNIFER LOPEZ’IN MUHTEŞEM DOĞUM GÜNÜ MAKYAJI
Muhteşem fiziğiyle yılların eskitemediği Jennifer Lopez, 46.yaş günününde yine tüm dünyanın ilgi odağı oldu. Doğum gününü kutlayacağı mekana kısa bir ayrılığın ardından yeniden barıştığı 28 yaşındaki sevgilisi Casper Smart'la gelen Lopez, makyajından kıyafetine büyüledi.

Jlo’nun doğum günü makyajı nasıl yapılır?
Jlo karakteristik makyajını yine uygulamıştı ama bu sefer siyah tonlar yerine mürdüm-pembe ve kahve üçlüsünü tercih etmişti dumanlı göz makyajında ...Teni kusursuz, dudakları ise nude parlaklığındaydı. Dudaklarına çektiği kahverengi dudak kalemi ise eski bir trendin yeniden doğuşunu simgeliyordu.

Ten makyajı
Esmerler için en ideal bazlardan biri olan Make Up For Ever Step1 Skin Equalizer Radiant Primer Yellow ile cildin matlığını ve donukluğunu giderin. Cilt makyaja hazır hale gelsin. Hem de baz sayesinde fondöteninizin kalıcılığı 3 kat artar.

JLo makyajının özü aydınlık ve parlak bir ten. O yüzden cilde satenimsi bir görünüm veren Nars Sheer Glow Foundation uygulayın. Cilt aydınlık ve nemli gözükür, minik kusurlar varsa kapanır. 

Göz makyajına geçmeden önce göz kapağına da baz uygulayın. Nars Smudge Proof Eyeshadow Base ile göze astar yapın. Şimdi göz makyajına hazır mükemmel bir zemin oluştu.

Göz makyajı
Göz makyajında JLo gibi müthiş bir görünüm elde etmek elbette tek ürünle mümkün değil. Bunun için mürdüm/kahve ve pembe tonlarında Nars Dolomites ikili far uygulayın. Bu 2 tonu karıştırarak, gölgeli efektler yaratabilirsiniz. Esmerlere çok yakışan bu ikili farı makyajınıza ara sıra dahil edin, pişman olmazsınız. 

Kirpik diplerinde ve köşelerde ise Make Up For Ever Aqua Eyes 2L (ışıltılı kahverengi) göz kalemi gözlere derinlik katmak için şart. 

Nars Radiant Creamy Concealer ile göz çevresindeki koyu halkaları kapatın. Kapatıcıyı V şeklinde uygulayın, böylece kapatıcı aydınlatıcı gibi işlev görerek göz çevresini aydınlatır.

Takma kirpik elbette JLO’nun olmazsa olmazı! Make Up For Ever Single Eye Lashes tekli kirpikler kolay ve hızlı uygulanabilir özellikte. Herkes zorlanmadan takma kirpik kullanabilir. Kirpikleri yapıştırdıktan sonra Make Up For Ever Smoky Stretch ile kirpiklere uzunluk ve hacim verin.

Kaşlar… Make Up For Ever Eye Brow Pencil No:4 ile kaşlardaki şekil bozuklukları giderip boşlukları doldurun. 

Kontür!
Kontür elbette olmazsa olmaz. Nars Casino ile elmacık kemiklerinin altına hat yapıp elmacık kemiklerini vurgulayın. Sonra Nars Illuminator Laguna ile yanaklara renk verip, Nars Illuminator Copacabana ile elmacık kemiklerinin üzeri aydınlatın.

Böylece inanılmaz aydınlık ve parlak bir cilt elde edersiniz! JLo teni böyle olur! 

Dudaklar
Nars Lip Liner Pencil Morocco dudak kalemi ile dudak hattını belirleyip üstüne Make Up For Ever Glossy Full dudak parlatıcısı uygulayın. Dudaklar da natürel ama parlak oluyor.

İşte, JLO doğum günü makyajı hazır!

Renlerle Oynayın
Ünlü Videoları
JENNIFER LOPEZ MAKYAJI NASIL YAPILIR? - SEÇKİN SÜNGÜÇ
31.01.2016
JENNIFER LOPEZ MAKYAJI NASIL YAPILIR?
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter