MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

KAŞLARIYLA KISKANDIRAN ÜNLÜLER

Doğal görünümlü kaşlar son birkaç senedir çok moda oldu. Biz de kaşlarını beğendiğimiz ünlüleri seçtik.

16 Mayıs 2016 Pazartesi

KAŞLARIYLA KISKANDIRAN ÜNLÜLER
Kaşlar, yüzün ifadesini belirler. Eğer doğru şekillendirilmiş ve göz şekliyle uyumlu kaşlara sahipseniz, çok güçlü bir ifadeniz var demektir. Kaşlarınızın şeklinden emin değilseniz, ilham almanız için kaşlarını beğendiğimiz ünlüleri bir araya getirdik. 

Sofia Vergara
Sofia Vergara’nınkiler gibi koyu kaşlar şu anda gerçekten çok trendi. Gür ve doğal görünen kaşlara sahip olmak için biraz sabretmeniz gerek! Kaşlarınızı uzattıktan sonra sadece kavis verecek kadar şekillendirmek yeterli olacaktır. Bunun için Nars Brow Perfector'u kullanabilirsiniz.

Reese Witherspoon 
Eğer sarışınsanız, bu, muhteşem kaşlara sahip olamayacağınız anlamına gelmez. Saçlarınız sarı ise kaşlarınız her zaman açık kahverengi olsun. Asla saçınız kadar açık renk olmasın. Kahverengi kalem ile kaşlarınıza gölge verebilirsiniz. Shiseido Natural Eye Brow Pencil size doğal kahverengi kaşlar için güzel bir gölge yaratmaya yeter.

Kate Middleton 
Kate’in sofistike kaşlarına kavuşmak isteyen kadınların güzellik merkezlerinin kapılarını aşındırdığını biliyor muydunuz? 

Kalın ve doğal kaşlar için Make Up For Ever Aqua Brow Kit'i kullanın. Suya dayanıklı bu kaş jeline makyaj artistleri de bayılıyor!

Emma Stone
Bu tüm zamanların en şık kaşları olabilir. Eğer Emma Stone gibi dolgun kaşlara sahip değilseniz bile yine de bir şekle sahip olabileceğinizi gösteriyor. Üstelik saçlarının dipleri ile kaşlarını aynı renk bırakarak uyum yakalamış. Make Up For Ever Eyebrow Pencil ile bu görünümü siz de yakalayabilirsiniz.

Hollywood yıldızları kadar kusursuz kaşlara siz de sahip olabilirsiniz! Kaşlarınızı nasıl mükemmel hale getireceğinizi işin uzmanından öğrenin, videomuzu izleyin! ÜNLÜ MAKYAJ ARTİSTİ HAMİYET AKPINAR BİZE BU KONUDA HARİKA TÜYOLAR VERDİ!


Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter