MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

KATE BOSWORTH'UN NARS KALEM RUJ TUTKUSU

Güzel yıldız Kate Bosworth son zamanlarda en çok bordo ve vişne rengi rujları tercih ediyor. Bu kadar kusursuz görünen dudaklarının ise sırrı var elbette: Nars'ın kalem rujları!

12 Ocak 2018 Cuma

KATE BOSWORTH'UN NARS KALEM RUJ TUTKUSU

Mermer gibi bir ten ve kusursuzca vurgulanmış dudaklar... Kate Bosworth'un imza görünümü. Kate Bosworth'un ruj tercihi ise ne biliyor musunuz? Her zaman bordo/vişne rengi ruj. Özellikle Nars Pure Matte Lipstick'in harika bir vişne rengi olan "Volga" ruju...Bu tarz koyu rujlarda cilt beyaz ve pürüzsüz olursa, çok etkili bir görünüm yakalanmış oluyor. Bu yüzden göz makyajında en fazla maskara ve eyeliner kullanıp, odak noktasını dudaklarda bırakmak lazım. 

NARS MAT RUJLARI İNCELEDİK! HANGİ RENK KİME GİDER? EN ÇOK SATANLAR HANGİLERİ? TIKLAYIN!
 
Koyu renk ruj nasıl sürülür?
Koyu renk rujlar asla hata affetmez, en ufak kusuru bile vurgularlar. O yüzden Kate’inki kadar mükemmel görünen dudaklara sahip olmak için öncelikle ruj ile aynı renk kalemle dudak hattınızı belirleyin. Ruju sürün, dudaklarınızı birbirine bastırın ve bir peçete ile dudaklarınızdaki fazlalığı alın. Sonra dudak fırçası ile ruj sürdüğünüz hattı mükemmelleştirin.  

ÜNLÜLERİN ÇANTASINDAN NARS KALEM RUJLAR ÇIKTI! TIKLAYIN!

Pürüzsüz bir cilt, harika kaşlar ve hafızalara kazınacak bir ruj rengi... İşte, Kate’in güzelliğinin başyapıtları.

Kate'in favori kalem rujları neler?
Kate Bosworth, koyu renk rujları ile çok ünlü... Onun kırmızı halıda ve günlük hayatta en sevdiği rujlar ise kullanım pratikliği ve yoğun pigmentleri ile Nars kalem rujlar. 

Nars Satin Lip Pencil Mandore vişne rengi kalem ruj, güzel yıldızın günlük hayatta en sık kullandıklarından biri. Dudakları nemlendiren ve satenimsi bitiş veren bu ruj oldukça da dayanıklı. 

Nars Velvet Matte Lip Pencil Cruella ise mat dokusuyla kırmızı halıda Kate tarafından severek kullanılıyor. 

Mora kaçan koyu bordo rengiyle ünlüler arasında popüler olan bir başka kalem ruj ise, Nars Satin Lip Pencil Palais Royal. Kate Bosworth sayesinde Palais Royal'i de kırmızı halıda oldukça fazla görüyoruz. 

KALEM RUJLAR MAKYAJIN BB KREMİ Mİ? TIKLAYIN


Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter