MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

KATE MARA'NIN IŞILTILI GÖZ MAKYAJLARINA BAYILIYORUZ!

Kate Mara’nın özel gecelerde tercih ettiği ışıltılı göz makyajlarını beğenmemek mümkün mü? İlham perilerimizi uyandırmak için çok ideal bir makyaj...

19 Eylül 2015 Cumartesi

KATE MARA'NIN IŞILTILI GÖZ MAKYAJLARINA BAYILIYORUZ!
Ünlü yıldızın makyaj artisti Colleen Campbell-Olwell, kırmızı halı, kokteyl ya da özel davetler için Kate’e uyguladığı makyajın detaylarını anlatttı. Düğünlerde, yaş günlerinde veya özel gecelerde uygulamak için daha iyisi düşünülemez. İlham almak için Kate Mara iyi bir isim.

“Kate’in saçlarını dağınık topuz yaptıktan sonra gözlerinde metalik yansımalar kullanmaya karar verdik. Açık ve koyu rengin birleşimi harika olacaktı. Özellikle bu senenin trendi mor ve altın renklerinin kombinasyonu radarımızdaydı. Üstelik bu renkler Kate’in ten ve saç rengine de hareket katacaktı."

Öncelikle altın tonlarında far ile göz kapaklarını aydınlattım. Gözlerinin iç köşelerinde daha açık bir altın tonu kullandım. Moru ise alt ve üst kirpik diplerine sürüp biraz dağıttım. Son olarak, hacim veren bir maskara ile kirpikleri 2 kat boyayıp makyajı tamamladım.”

-Colleen Campbell-Olwell, makyaj artisti


İşte, karşınızda ışıl ışıl bir Kate Mara!"


Metalik bir göz makyajı için Nars Dual Intensity Eyeshadow Palette'ten daha iyisi düşünülemez. Aradığınız tüm renkler bu palette! Eğer sadece gold far isterseniz, Shiseido Shimmering Cream Color GD803 gold renkli far, kremsi dokusuyla gözlere efekt vermek için çok ideal olur.

Hacimli ve uzun kirpikler için Make Up For Ever Smoky Stretch maskara kullanabilirsiniz. Rujda ise  çok doğal bir ton seçmelisiniz, Nars Audacious Anita bu makyaja çok yakışır. 

Işıltılı, mat, saten ya da krem dokulu... Farlarımızın hepsine göz atın, kendinize en yakışanı bulun!
Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç