MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

KATE MOSS’TAN GÜZELLİK DERSLERİ

O, gerçek bir ikon! Peki, Kate Moss’tan neler öğrendik? İşte, dünyanın en ‘cool’ süper modelinden öğrendiklerimiz!

20 Mart 2016 Pazar

KATE MOSS’TAN GÜZELLİK DERSLERİ
Kate Moss’un zahmetsiz stili onu ikon yapmaya yetti. Ama sadece moda konusunda değil, aynı şekilde güzellikte de ilham almamız gereken püf noktaları var kendisinden...

1) Zorlamayın!
Kate Moss makyajda fazla ürün kullanmanın abartı ve zorlama görüneceğini söylüyor. Onun sırrı basit: Nars Orgasm allık ya da Nars Multiple South Beach bronzlaştırıcı, Shiseido kirpik kıvırıcı ve Make Up For Ever Smoky Stretch maskara. Hepsi bu!
2) Dumanlı gözler!
Buğulu göz makyajı Kate Moss’un imzası adeta! Kırmızı halıda ve özel gecelerde mutlaka gözlerini etkileyici şekilde ortaya çıkarıyor. Bunun için son zamanlardaki favorisi Nars Inoubliable Coup D'Oeil Palette far paleti. Soğuk tonlardan oluşan bu far paleti buğulu gözler yaratıyor.

3) Kırmızı ruj!
Moss’un kırmızı ruj kadını olduğunu biliyorsunuz. Ya hep ya hiç! Ya kırmızı ya hiç! Make Up For Ever Rouge Artist Intense 8M mat kırmızı rengiyle Moss'un vazgeçilmezi. 4) Dağınık saç
Kate Moss diyor ki: “Yataktan yeni kalkmış gibi görünen saç en iyisidir.” Bunun için saçlarınız her zaman sağlıklı ve canlı olmalı tabii ki. Bunun için durulanmayan bakım kremi Marrakesh X ile saçlarınıza müthiş bir elstikiyet kazandırabilirsiniz.5) En iyi bronzluk sahte olandır!
Kate Moss bronz görünmek istediğinde bunu bronzlaştırıcı ile elde ediyor. Asla güneşlenmiyor. İkonik ürün Nars Bronzing Powder Irresistiblement ile bu görünümü ustaca yaratıyor.

6) Kakül deneyin!
Kaküllü saçlar, değişiklik için iyidir. Modern ve havalı görünür. Kate Moss’un en sevdiği saç stili.


Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter