MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

KIM KARDASHIAN MAKYAJI - MET GALA 2017

Her sene günler öncesinden moda dünyasında heyecan uyandıran Met Gala, bu sene de yine şaşalı geçti. Bir de sürprizli! Neden mi? Kim Kardashian’ı hiç bu kadar zarif ve sade görmemiştik de ondan!

30 Haziran 2017 Cuma

KIM KARDASHIAN MAKYAJI - MET GALA 2017
Kim Kardashian’ı daha önce hiç bu kadar yalın gördüğümüzü hatırlamıyoruz. Kardashian Met Gala 2017’de gerçekten çok güzeldi! İşlemesiz, düz, omuzları açık beyaz elbisesi, imza makyajı ve dümdüz saçları ile oldukça etkileyici görünüyordu.

Temiz ve mat bir görünüm
Kim’in makyözü Mario Dedivanovic bu makyajı “temiz ve mat” olarak nitelendirdi. "Elbisesi temiz ve beyazdı, bu yüzden ona ithafta bulunmak istedik.

Alışılmışın dışında 
“Klasik Kim Kardashian makyajı her zaman biraz daha parlak olurdu. Bu görünümde ise mat tercih etti. Gözlerinin iç köşelerini beyaz mat far ile aydınlattık. Bu, sık sık yapmadığımız bir şey."

Kardashian’ın bu makyajı şüphesiz ki ilham verici. Peki, siz bu makyajı nasıl ve hangi ürünlerle yapabilirsiniz? İşte, 4 adımda Kim Kardashian’ın Met Gala 2017 makyajı...

Ten mermer gibi pürüzsüz görünmeli
1) Öncelikle cildi Shiseido Glow Revival krem ile nemlendirin ve fondötene hazırlayın. Nars All Day Luminous Foundation ile cildi doğal ama etkili şekilde kapatın. Sonra Shiseido’nun Perfect Stick Concealer’ı ile gerekli gördüğünüz yerlere kapatıcı uygulayın ve göz çevresini aydınlatın. 

Kontür başrolde
2) Nars Matte Multiple Cappadoce’yi elmacık kemiklerinin altına kontür yapmak için uygulayın. Stik ürünler ile etkili ve pratik kontür yaparsınız. Böylece elmacık kemikleriniz vurgulanır, iyice ortaya çıkar. Kim Kardashian’ın da makyajındaki en çarpıcı nokta budur. Sonra Nars Nico allığın doğal ışıltılı rengi ile yanaklara parlaklık ve belli belirsiz renk verin. Bu, derinlik yaratacağından kontürü de iyice belirginleştirir. Yanaklara çok hafif renk vermek için Nars Luster allığı tercih edebilirsiniz. Ama çok hafif dokunuşlarla uygulamalısınız. 

Mat beyaz far ile göz pınarlarını aydınlatın
3) Degradeli bir göz makyaj olacağından iki renkli far kullanmalısınız. Bunun için; Nars Alhambra Duo Eyeshadow (toprak tonları) mükemmel olur. Farlardan açık renk olanı göz kapağınızın katlanma noktasını biraz geçecek şekilde sürün. Daha sonra seçtiğiniz farı gözünüzün katlanma noktasının hemen altına kadar çok hafif şekilde dağıtın, köşelere gölge yapın. En son koyu renk farı sadece gözünüzün katlanma noktasına sürün. Karıştırma fırçası ile iyice dağıtın.

Shiseido Automatic Fine Eyeliner ile ince ve kuyruklu bir eyeliner çekin. Göz pınarlarınızı da mat beyaz far ile aydınlatın. Sonra siyah maskarayı kirpiklerinize 2 kat uygulayıp göz makyajını bitirin.

KK Klasiği: Nude ruj
4) Kim hep nude rujlar tercih ediyor. Nars Audacious Raquel ruju sürün ve makyajı bitirin. Bu sefer makyaj konsepti normaldeki tarzına göre biraz daha mat olduğundan üzerine gloss sürülmemiş. Rujun kendi yansıması var dudaklarında sadece...

Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter