MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

KİRALIK AŞK’IN GÜZELİ ELÇİN SANGU’NUN MAKYAJ SIRLARI

Bakır rengi uzun saçları, dramatik bakışları, dolgun dudakları ve pürüzsüz mermer gibi cildiyle Elçin Sangu’nun çok merak ettiğimiz makyaj sırlarını ele geçirdik!

21 Nisan 2016 Perşembe

KİRALIK AŞK’IN GÜZELİ ELÇİN SANGU’NUN MAKYAJ SIRLARI
Son zamanların en dikkat çeken ismi kuşkusuz, Elçin Sangu. Kiralık Aşk dizisinin güzelliğiyle başdöndüren yıldızının nasıl makyaj yaptığını ve hangi ürünleri kullandığını herkes gibi biz de çok merak ettik. Sorduk soruşturduk ve sonunda tüm tüyoları kaptık! Sangu’nun da Nars fan’larından biri olduğunu öğrenmek çok hoşumuza gitti doğrusu! Laf aramızda, Dolce Vita kalem ruj onun da favorisiymiş. Çilek pembesi bu ruju çok seven Sangu makyajda turuncu, şeftali ve somon renklerini ağırlıklı olarak kullanıyor. Pembeyi ise yanaklarına tazelik vermek için tercih ediyor. Hadi o zaman, Nars ve Shiseido ürünleriyle ünlü yıldızın makyaj stili nasıl elde edilir, bakalım...

Nemli ve aydınlık bir cilt
Güzel yıldızın kusursuz görünümlü aydınlık cildi için ince yapıda, cilde satenimsi doku veren ürünler tercih ediliyor. Bu bazen Nars Sheer Glow fondöten bazen de Nars renkli nemlendirici olabiliyor. Cildin ışığını ortaya çıkaran ve teni mükemmel şekilde kavrayan bu ürünler, hayran olduğumuz o güzel cildi yaratıyor. Öncesinden Nars Multi Protect Primer cilde uygulanarak zemin makyaja hazır hale getiriliyor ve nemlendiriliyor. Hepimizin bildiği ve en favori kapatıcılardan olan Nars Radiant Creamy Concealer’ın en açık rengi Chantilly ile göz çevresi aydınlatılıyor. 

Highlight kullanmayı çok seven Sangu, özellikle elmacık kemiklerini ve göz pınarlarını aydınlatmayı seviyor. Bunun için Nars Dual Intensity Blush Jubilation tercih ediliyor. Göz pınarlarında fildişi, tende ise gold rengi hafifçe kullanılıyor. Çok parlak olmayan ama cilde ışıltı veren hafiflikte ürün minik dokunuşlarla kullanılıyor.

Elmacık kemiklerine belli belirsiz kontür yapılıyor. Bunun için Nars Laguna iyi bir tercih. Çünkü güzel yıldızın teni çok beyaz ve doğal durması için Laguna tercih ediliyor. Kontürden sonra Nars New Attitude pembe allık ile yüze canlı ve taze bir ifade veriliyor.

Dramatik bakışlar
Elçin Sangu’nun imza makyajında gözlerin rolü büyük! Siyah eyeliner ve hacim verici bir maskara ve hafif bir gölge kafi... Siz de Shiseido Inkstroke jel eyeliner’ı tercih edebilirsiniz. Hamiyet Akpınar’ın en sevdiği jel liner’lardan biri çünkü suya dayanıklı, uygulanması rahat, kontrolü kolay ve kusursuz çizgi yaratmak için en iyilerden biri. 

Göz kapağını gölgelendirmek için Nars Dual Intensity Telesto far kullanılıyor. Altın kahverengi bu ton, Sangu’nun saç, ten ve göz rengine çok yakışıyor. Alt kirpik dibine kullanılan far ise Nars Dual-Intensity Sycorax siyah far. Gözlere derinlik etkisi vermek için koyu renk burada kullanılıyor. Nars Audacious maskara ile uzun ve tek tek ayrılmış kirpiklerle göz makyajı bitiriliyor.

Çekici dudaklar
Elçin Sangu’nun dudaklarındaki o müthiş pembe ise Nars Dolce Vita kalem ruj. Çilek pembesi bu renk Sangu’ya gerçekten çok yakışıyor. Pembe haricinde Nars Audacious Catherine somon rengi ruj da güzel yıldızın en tercih ettiği renklerden biri...

Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter