​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
KYLIE JENNER’IN 5 RUJU

KYLIE JENNER’IN 5 RUJU

Makyaj konusunda trendleri belirleyen en genç isimlerden biri olan Kylie Jenner’ın en popüler 5 ruj rengini yazdık.

12 Eylül 2016 Pazartesi

Kylie Jenner’ın makyajının en dikkat çeken kısmı hiç şüphesiz dudakları. Dolgun ve kadifemsi dudakları ile meşhur olan ve her zaman dikkat çeken Kylie’nin kullandığı ruj renklerini sizin için yazdık. Ama ondan önce Kylie gibi en mat rujun dahi dudaklarınızda pürüzsüz durmasını istiyorsanız şu adımları takip edin:

-Önce dudaklarınızı günlük lip balm’ınız ile nemlendirin. Fazlasını mutlaka alın.
 
-Dudak nemlendiricisinden sonra Make Up For Ever Lip Line Perfector uygulayın. Lip Line Perfector, dudaktaki çizgileri yok eder. Böylece üzerine uygulayacağınız dudak kaleminin kusursuz olmasını sağlar. 

-Nars Velvet Lip Liner ‘Waimea’ nude şeftali pembe renkli kalem ile dudak çizgisinin biraz dışından dudaklarınızı çizin ve çerçeveleyin. Sonra aynı kalem ile içini de doldurun. Bu şekilde olduğundan iri ve doğal gözüken renkli dudaklara sahip oldunuz. Bu renk Kylie’nin dudaklarında nude durduğundan üzerine uygulanan rujların rengini değiştirmiyor.

Şimdi Kylie gibi dolgun dudaklar için bu rujları sürebilirsiniz!

Kylie’nin yarı mat canlı kırmızı renkli ruju Nars Heat Wave. Bu renk esmer tenli olan Kylie’ye çok yakışıyor. Koyu renk teniyle tezat oluşturarak dolgun dudaklarını odak noktası yapıyor ve dikkatleri çekiyor.

Kylie bu ruju genelde gece davetlerinde tercih ediyor.


Kylie’ye en çok yakışan renklerden biri, koyu kahve. Oldukça iddialı ve sıra dışı bir ruj rengi olan koyu kahve, siyah saçlarına ve esmer tenine kesinlikle çok yakışıyor.

Bu renk ruj, Kylie Jenner’dan sonra çok trend oldu dersek abartmış olmayız.

İçinde hafif morluk olan pembe yani leylak pembe ruj, Kylie’nin en çok sevdiği renk belki de. Soğuk bir ton olan leylak pembeyi kullanmak için ya esmer ya da beyaz tenli olmalısınız. Bu renk en çok bu tenlere yakışıyor çünkü...

Kylie’de bu renk ruju günlük hayatta sıklıkla kullanıyor.

Leylak pembeden sonra mürdüm rengi ruj da Kylie’de en çok gördüğümüz renklerden biri. Ve bizce kendisine en çok yakışanı da mürdüm ruj! Sizce? Üstelik bu renk altın çağını yaşıyor son zamanlarda...

Eğer hala makyaj çantanızda mürdüm ruj yoksa Nars Audacious serisindeki mürdüm tonlarına göz atmanızı öneririz.
Ve Kylie’nin en bilinen görünümü bej nude rujlu makyajı elbette... Bu renk ruj Kylie’nin dudaklarını siliyor ve görünmez yapıyor.

Smoky göz makyajının en güzel tamamlayıcısı!