MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

KYLIE JENNER’IN 5 RUJU

Makyaj konusunda trendleri belirleyen en genç isimlerden biri olan Kylie Jenner’ın en popüler 5 ruj rengini yazdık.

12 Eylül 2016 Pazartesi

KYLIE JENNER’IN 5 RUJU
Kylie Jenner’ın makyajının en dikkat çeken kısmı hiç şüphesiz dudakları. Dolgun ve kadifemsi dudakları ile meşhur olan ve her zaman dikkat çeken Kylie’nin kullandığı ruj renklerini sizin için yazdık. 

-Nars Velvet Lip Liner ‘Waimea’ nude şeftali pembe renkli kalem ile dudak çizgisinin biraz dışından dudaklarınızı çizin ve çerçeveleyin. Sonra aynı kalem ile içini de doldurun. Bu şekilde olduğundan iri ve doğal gözüken renkli dudaklara sahip oldunuz. Bu renk Kylie’nin dudaklarında nude durduğundan üzerine uygulanan rujların rengini değiştirmiyor.

Şimdi Kylie gibi dolgun dudaklar için bu rujları sürebilirsiniz!

Kylie’nin yarı mat canlı kırmızı renkli ruju Nars Heat Wave. Bu renk esmer tenli olan Kylie’ye çok yakışıyor. Koyu renk teniyle tezat oluşturarak dolgun dudaklarını odak noktası yapıyor ve dikkatleri çekiyor.

Kylie bu ruju genelde gece davetlerinde tercih ediyor.


Kylie’ye en çok yakışan renklerden biri, koyu kahve. Oldukça iddialı ve sıra dışı bir ruj rengi olan koyu kahve, siyah saçlarına ve esmer tenine kesinlikle çok yakışıyor.

Bu renk ruj, Kylie Jenner’dan sonra çok trend oldu dersek abartmış olmayız.

İçinde hafif morluk olan pembe yani leylak pembe ruj, Kylie’nin en çok sevdiği renk belki de. Soğuk bir ton olan leylak pembeyi kullanmak için ya esmer ya da beyaz tenli olmalısınız. Bu renk en çok bu tenlere yakışıyor çünkü...

Kylie’de bu renk ruju günlük hayatta sıklıkla kullanıyor.

Leylak pembeden sonra mürdüm rengi ruj da Kylie’de en çok gördüğümüz renklerden biri. Ve bizce kendisine en çok yakışanı da mürdüm ruj! Sizce? Üstelik bu renk altın çağını yaşıyor son zamanlarda...

Eğer hala makyaj çantanızda mürdüm ruj yoksa Nars Audacious serisindeki mürdüm tonlarına göz atmanızı öneririz.
Shiseido Rouge Rouge Matte BR721 / Pembe Tabanlı Nude Kahve
Ve Kylie’nin en bilinen görünümü bej nude rujlu makyajı elbette... Bu renk ruj Kylie’nin dudaklarını siliyor ve görünmez yapıyor.

Smoky göz makyajının en güzel tamamlayıcısı!


Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter