MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

LANA DEL REY MAKYAJI NASIL YAPILIR?

Şarkıları kadar iddialı stiliyle de dikkat çeken Lana Del Rey makyajının inceliklerini ünlü makyaj artisti Hatice Saka’dan öğrendik.

20 Aralık 2015 Pazar

LANA DEL REY MAKYAJI NASIL YAPILIR?
Uzun kirpikleri, kuyruklu eyeliner'ı ile göz makyajında kendisine bir imza yaratan Lana Del Rey'den ilham alarak, onun gibi nasıl makyaj yapabileceğimizi Hatice Saka'ya sorduk. Ünlü makyaj artisti Hatice Saka, Lana Del Rey makyajı nasıl yapılır, uygulamalı olarak videoda anlattı. Biz de adım adım anlattık. Yazı sonunda Hatice Saka’nın Lana Del Rey makyajı uygulama videosunu da izleyebilirsiniz.


Göz makyajı

Lana Del Rey makyajının püf noktası gözler... Bu yüzden makyaja gözlerden başlıyoruz. Nars’ın açık renk farı Dual Intensity Europa’yı Nars Kabuki Eye Brush ile göz kapağına uygulayın. Biraz da kaş altına ürün bu rengi. Make Up For Ever Aqua Gel Eyeliner’ı kesik uçlu bir fırça olan Nars Angled Eyeliner Brush #47 ile sürün. Önce eyeliner’ın kuyruğunu yapın, kuyruğu göz kapağı ie birleştirin. Sonra kalından inceye doğru hat çizin. Hattın içini doldurun. 

Nars Bengali farı alt kirpik diplerine uygulayın. Sonra göz kapağınızın kıvrım kısmına derinlik yaratmak için aynı farı sürün. Sırada takma kirpikler var...

Tekli takma kirpikler daha doğal ve özgür uygulama sağladığından Make Up For Ever False Lashes 155’yi tercih edebilirsiniz. Kirpik sonlarına daha uzun, ortalara daha kısa olanları takın. Görüntü, sık ve gür olmalı. Takma kirpikleri taktıktan sonra Make Up For Ever Smoky Stretch ile kirpiklerinize hacim ve uzunluk katın.

Ten ve dudak makyajı

Nars Matte Multiple Anguill
e’nin pembe rengi ile yüze tazelik vermek için allığı öne doğru uygulayın. Allığı yüzün gerisinde kullanırsanız sadece amacınız renk vermek olur. Ama canlılık ve tazelik için allığı burnunuza yakın kullanın. Bunu Nars Kabuki Yachiyo Brush ile uygulayın.

Dudaklarda nude bir ton bu dikkat çekici eyeliner makyajını tamamlar. Make Up For Ever Aqua Lip Pencil 1C ile dudaklarınızın hattını çizin sonra Make Up For Ever Rouge Artist Intense 23 Satin Beige ruju sürün.

İşte, imza göz makyajıyla çok beğenilen Lana Del Rey makyajı!Renlerle Oynayın
Ünlü Videoları
LANA DEL REY MAKYAJI NASIL YAPILIR? - HATİCE SAKA
09.01.2016
LANA DEL REY MAKYAJI NASIL YAPILIR? - HATİCE SAKA
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç