MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

LANA DEL REY MAKYAJI NASIL YAPILIR?

Şarkıları kadar iddialı stiliyle de dikkat çeken Lana Del Rey makyajının inceliklerini yazdık.

20 Aralık 2015 Pazar

LANA DEL REY MAKYAJI NASIL YAPILIR?
Uzun kirpikleri, kuyruklu eyeliner'ı ile göz makyajında kendisine bir imza yaratan ünlü şarkıcı Lana Del Rey'den ilham alarak, onun gibi makyajı nasıl yapabileceğinizi detaylı olarak yazdık. 

Özellikle kuyruklu eyeliner'ı ile dikkat çeken ünlü şarkıcının bu karakteristik göz makyajını sizde yapabilirsiniz. Kuyruklu eyeliner makyajı sevenler buraya!

Kuyruklu Eyeliner Göz Makyajı

Lana Del Rey makyajının püf noktası gözler... Bu yüzden makyaja gözlerden başlıyoruz. Nars’ın açık renk farı Dual Intensity Europa’yı Nars Kabuki Eye Brush ile göz kapağına uygulayın. Biraz da kaş altına sürün bu rengi. Nars Eyeliner Stylo  ile eyeliner uygulamanızı yapın. Önce eyeliner’ın kuyruğunu yapın, kuyruğu göz kapağı ie birleştirin. Sonra kalından inceye doğru hat çizin. Hattın içini doldurun. 

Nars Bengali farı alt kirpik diplerine uygulayın. Sonra göz kapağınızın kıvrım kısmına derinlik yaratmak için aynı farı sürün. 

Son olarak Nars Audacious maskarayı kirpiklerinize uygulayın.


Ten ve dudak makyajı

Nars Matte Multiple Laos ile yanaklarınıza hafif bir pembelik verin. Nars Laguna Bronzer ile kontür yapın ve elmacık kemiklerinizi vurgulayın.

Dudaklarınıza nude tonda bir ruj sürün. Nude ruj bu makyajı çok iyi tamamlar. Nars Audacious Raquel nude ruj ile bu makyajı tamamlayın.

İşte, imza göz makyajıyla çok beğenilen Lana Del Rey makyajı!


Renlerle Oynayın
Ünlü Videoları
LİKİT EYELINER NASIL ÇEKİLİR? - ERKAN ULUÇ
06.02.2017
LİKİT EYELINER NASIL ÇEKİLİR? - ERKAN ULUÇ
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter