MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

MET GALA 2014: EN SEKSİ ÇİFTLER

Met Gala’nın sadece modayla ilgili olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! İşte, kırmızı halının en seksi çiftleri...

22 Eylül 2014 Pazartesi

MET GALA 2014: EN SEKSİ ÇİFTLER
Hollywood’un merakla ve heyecanla takip edilen çiftlerini kırmızı halı davetlerinde görünce sizin de kalbiniz çarpıyor mu? Bizim çarpıyor! Met Gala 2014’de gözümüzü ayıramadığımız çiftler burada şimdi...

Ryan Reynolds ve Blake Lively
Blake Lively, gül rengi payetli Gucci elbisesiyle eski Hollywood film yıldızlarını andırırken eşi Ryan Reynolds ise gece mavisi kadife Gucci smokin takımıyla oldukça şık. 50’li yılların görkemini taşıyan çift, kırmızı halıda tüm bakışları üzerine topladı. 

Blake Lively’nin maşalı saçları ve pembe tonlarındaki makyajı ise enfes...

David ve Victoria Beckham
Bu çift kırmızı halıya çıktığında tüm işi gücü bırakıp onları seyretmekten başka bir şey gelmiyor elimizden. Victoria kendi markası olan beyaz straples bir tasarım giyerken, David Ralph Lauren beyaz smokin ceketi ile ona eşlik ediyor. 

Victoria Beckham klasik dumanlı göz makyajından vazgeçmeyerek iyi yapmış. Beyaz elbisesi ve koyu renk göz makyajıyla oldukça çarpıcı...

Diane Kruger ve Joshua Jackson
Kruger, buz mavisi Hugo Boss tasarımı ile yüksek modayı temsil ediyor! Jackson ise her zamanki gibi siyah-beyaz smokini içinde çok yakışıklı. 

Diane Kruger’in buz mavisi elbisesini ve mavi gözlerini vurgulayan dumanlı göz makyajı ve pembe ruju çok yerinde bir seçim. Başka bir makyaj tarzı veya renkleri asla bundan iyi olamazdı. Kruger bu işi çok iyi biliyor!

Jay Z ve Beyonce
İkisi de gerçekten çok göz alıcı görünüyor! Beyoncé Givenchy Couture elbisesi ve saç aksesuvarı ile iddialı ve seksi görünüyor. Jay Z ise beyaz ceketli smokini ile klas bir görüntü içinde. 

Beyonce’nin bordo ruju ve arkada sıkıca toplanmış saçları yüzünü çok güzel göstermiş. Saç aksesuvarı ise rujunu iyice vurguluyor. Hepsi tek tek ve bütünde harika seçimler olmuş!
Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç