MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

MET GALA 2014: GÜZELLER GEÇİDİ

Met Gala 2014’te güzellikleriyle konuşulan ünlülerin saç ve makyajlarını mercek altına aldık.

14 Kasım 2014 Cuma

MET GALA 2014: GÜZELLER GEÇİDİ
Kırmızı halı davetlerinin rüzgarı uzun sürer. Tıpkı Met Gala 2014’te olduğu gibi. Gecenin en güzel kadınlarının saç ve makyajlarına bakalım...

Blake Lively’nin retro dalgaları
Lively’nin saçlarında kalın bir maşa kullandığını söyleyen ünlülerin saç artisti Rod Ortega, saçı maşadan kurtardıktan sonra saçları soğumaya bıraktığını ve iri dişli bir tarakla taradığını söylüyor. 

Reese Witherspoon’un şık bob saçı
Renato Campora ünlü yıldızın elmacık kemiklerini vurgulamak için saçlarını bu tarzda yaptığını söylüyor. Saçın tamamına parlaklık ve düzlük veren serum uygulamasından sonra saçın uçları maşa ile içe doğru kıvrılmış.

Rihanna’nın parlak cildi
Ünlü makyaj sanatçısı Mylah Morales “Rihanna’ya elbisesindeki zarif dokuyla uyumlu, berrak ve parlak bir cilt vermek istedim” diyor. Parlak bir görünüm elde etmek için, Morales ilk olarak nemlendirici ve daha sonra kırışıklık karşıtı serum uygulamış.

Selena Gomez'in dağınık topuzu
Marissa Marino, Gomez’in saçlarını 3 bölüme ayırdı: Alt, orta ve üst. Alt bölüm ile modele başlayarak, bir at kuyruğu oluşturdu, yukarı doğru kıvırdı ve oraya tutturdu. Sonra, yatay olarak orta bölümdeki saçları kıvırdı ve alt bölümün altına tutturdu. Bitirmek için, o üst bölümü alt ve orta bölüm içine rulo ve dikey olarak dağınık olarak yerleştirdi..

Emma Stone'un zarif ışıltısı
"Genel olarak, modern ve rahat bir görünüm yaratmak istedim" diyor, makyaj sanatçısı Rachel Goodwin. Stone’a renkli nemlendirici ve ünlü yıldızın vazgeçilmezi şeftali allığı uygulamış. Gözlerini de inci beyazı metalik far ile iyice ortaya çıkararak aydınlatmış.

Kirsten Dunst’un balerin topuzu 
Cervando Maldonado, Dunst’a ‘galaktik balerin topuzu’ yapmış. Saçı sımsıkı at kuyruğu yapıp, sonra da kendi etrafında döndürerek tel tokalar ile kafaya tutturmuş. Ön bölümde bıraktığı bir tutam saçı fön çekip parmaklarıyla şekil vererek arkaya tokayla doğal bir geçiş gibi göstererek birleştirmiş.

Lupita Nyong'un mor farı 
Makyaj sanatçısı Nick Barose, Oscar kazanan güzel oyuncuya mor renkli bir far ve parlak bronz bir ruj uygulamış. Yanaklarda ise pembe krem farın etkileri görülüyor.
 
Kristen Stewart'ın dumanlı göz makyajı
Ünlülerin makyaj sanatçısı Jillian Dempsey, Stewart için ‘dramatik şık bir görünüm’ yaratmış. Açıktan koyuya doğru giden gölgeler; beyaz, gri ve siyah renklerden oluşuyor. Daha sonra parlaklık vermesi için ışıltılı bir toz far ile göz diplerini aydınlatmış.
Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç