MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

MET GALA - REESE WITHERSPOON MAKYAJI NASIL YAPILIR?

Klasik güzelliğin simgesi Reese Witherspoon, sürprizsiz zarafeti ile her zaman ilgi çekiyor. Met Gala’da kendisine uygulanan göz makyajını çok beğendik ve yakından baktık!

11 Haziran 2015 Perşembe

MET GALA - REESE WITHERSPOON MAKYAJI NASIL YAPILIR?
Modern ve gösterişten uzak kıpkırmızı Jason Wu elbisesiyle her zamanki klaslığını konuşturan ünlü yıldız, detaylarda şık olmayı başaran kadınlardan biri. Ünlü makyaj artisti Molly Stern, yıldızın bu klasik duruşunu bozmadan ona Nars ürünleriyle cesur bir göz makyajı yapmak istemiş.

Parlak ve berrak bir cilt!

"Reese Witherspoon’a bakınca her zaman modern ve berrak bir ‘look’ görüyorum. Bu yüzden cesur özelliklere sahip bir makyaj ile hatlarına vurgu yapmak hoşuma gidiyor. Met Gala için Reese’in muhteşem mavi gözlerini çerçeveleyen bir makyaj, belirgin kaşlar ve süper temiz, parlak bir cilt hayal ettim.”
- Molly Stern

Makyajın kilit ürünleri neler?

Reese’in cildine öncelikle Nars Luminous Moisture Cream uygulandı. Parlak bir cilt istendiği için bu aydınlık verici krem sayesinde ışığın 24 saat ciltte tutulması hedeflendi. Ardından Nars All Day Luminous Weightless Foundation ile cilt pürüzsüz ama mat olmayan bir görünüme kavuşturuldu. Gözlere Nars Dual-Intensity Eyeshadow paletteki Subra (mürdüm), Sycorax (siyah) ve Ursa Major (kahverengi) ile yoğun renk verilerek iç içe geçen gölgeler yapıldı. Ardından Nars Dual-Intensity Blush Fervor’un koyu rengi ile ünlü yıldızın yüzüne kontür uygulanarak elmacık kemiklerine vurgu yapıldı. Allığın açık rengi ile de yanaklara renk ve parlaklık verildi.

Reese Witherspoon’un makyajı Nars Audacious Lipstick Anita ile bitirildi. Nude pembe olan Anita özellikle koyu göz makyajlarını çok iyi tamamladığı için makyaj artistleri ve ünlüler kendisine hayran!
Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter