MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

MTV 2014'ÜN EN GÜZELLERİ

MTV Müzik Ödülleri’ndeki güzellere kısa bir bakış atalım mı? O halde saç ve makyaj şov başlasın!

29 Eylül 2014 Pazartesi

MTV 2014'ÜN EN GÜZELLERİ
Rita Ora, Kate Upton, Rihanna, Jessica Alba ve diğerleri... Kırmızı halıdaki ünlü yıldızlar radarımızda bu sefer!


Rita Ora
Rita Ora bize kırmızı halıda mı daha güzel gözüküyor acaba? Ora’nın son birkaç yıldır olan değişimini izliyoruz ve şaşıtıcı derecede başarılı buluyoruz. Sarı saçları bile yakıştı kendisine! Siyah kaşları bile rahatsız edici değil. Elbette bunda yetenekli makyaj sanatçısı Kathy Jeung’un payı büyük. Ora’ya anında sofistike bir hava veren kırmızı ruja gitsin alkışlarımız!

Jessica Alba
Ah Jessica Alba çabasız güzelliğin timsali adeta! Ekstra hiçbir şey yapmasına gerek kalmıyor, klasik makyajı bile ne kadar harika göründüğünü hatırlamamız için yeterli. Uçuk pembe ruju ve kahverengi tonlarındaki dumanlı göz makyajı kırmızı halı geçişi için bile gayet tatmin edici görünüyor. Dalgalı saçları ise yumuşaj makyajını tamamlayan naiflikte...


Rihanna
Rihanna şaşırtmaya devam ediyor. Bunun sonu hiç gelmeyecek galiba! Rihanna bukelamun gibi her stile girse de, ona bu cici kız görüntüsü pek oturmuyor sanki. Ne dersiniz? Saçını pek beğenmesek de makyajı kendisine yakışmış. Eyeliner ve dudak kalemi kullanarak makyajını sade tutmuş. Kendisine aşırı makyajın yakışmadığını anlamış olsa gerek...

Kate Upton
Kalın siyah kaş ve sarı saç tarzını temsil eden en iyi örneklerden biri Kate Upton, Cara Delevingne’den sonra. Vişne rengi ruju, pembe yanakları ile biraz Heidi’yi andırsa da bakışlarındaki seksapel ile dengeyi iyi kuruyor. Göz makyajı çok dozunda bu arada... Siyah maskara ve kirpik diplerindeki metalik far gözlerinin rengini iyice vurguluyor. 

Victoria Justice
İlk bakışta Victoria’nın neona geçen pembe ruju dikkati çekiyor sonra ise pırıltılı beyaz farına odaklanıyorsunuz. Başkasında kesinlikle çok sakil duracak bu makyaj, esmer güzeli Victoria’da uyumlu bir ahenge dönüşmüş. Elbette saçlarının abartısız şıklığı makyajından rol çalıyor, bunu da söylemek lazım.

Kat Graham
Kat Graham’ın en büyük avantajı esmere kaçan ten rengi. Öyle ki, her renk makyajı kaldırıyor. Hatta bu festival havası esen kırmızı halı makyajı bile onda kötü durmamış. Turuncu ruj ve altın-mor karışımı parıltılı göz makyajı kimde bu kadar iyi durabilirdi ki? Yine de siz siz olun, turuncu ruj sürdüğünüzde göz makyajınızı sade tutun. Ya da böyle iddialı renklerde göz makyajı yaptığınızda rujunuz nötr olsun.
Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç