MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

NARS POWERMATTE LIP PIGMENT KAMPANYASININ YÜZÜ: BELLA HADID

Nars'ın kurucusu ve kreatif direktörü François Nars, Bella Hadid ile model ve şarkıcı Justin Gossman’ı 1970’lerin kendini ifade etme ve isyankarlıkla özdeşleşen Rock’n Roll ruhunu yansıtan bir kampanya ile bir araya getirdi.

03 Şubat 2019 Pazar

NARS POWERMATTE LIP PIGMENT KAMPANYASININ YÜZÜ: BELLA HADID

Dünyanın en ünlü modelleri arasında yer alan Bella Hadid, cool görünümü ile Nars'ın en ses getiren kampanya yüzlerinden biri oldu.

Bella bu işbirliği kapsamında Sonbahar 2017 koleksiyonları arasında yer alan yeni Highlighting Bronzing Collection, Fall 2017 Color Collection, Powermatte Lip Pigment ve Velvet Matte Foundation Stick koleksiyonları için kamera karşısına geçti.

"Benim için bir model seçmek, kozmetik alanında yaratıcı sürecin vazgeçilmez bir parçası. Model, ürüne hayat ve bir kimlik veriyor, bu yüzden de doğru modeli doğru ürünle birleştirmek çok ama çok önemli. Bella’yı seviyorum. O çok güçlü bir görünüme sahip.” François Nars, Kurucu ve Kreatif Direktör.Belle Hadid makyajında hangi Nars ürünleri kullanıldı?

1) Bella’nın güçlü güzelliğini yansıtan bu makyajı yapmak için cildinizi önce Pore and Shine Control Primer ile makyaja hazırlayın.

2) Velvet Matte Foundation Stick’i yüzünüzün merkez noktalarına uygulayın ve dağıtın.

3) Radiant Creamy Concealer’ı göz altlarınıza uygulayın.

4) #10 numaralı Powder Brush’ı kullanarak Light Reflecting Loose Setting Powder ile ten makyajınızın üzerinden geçin. Yüzünüze boyut kazandırmak için #21 numaralı Contour Brush’ı kullanarak Olympia Contour Blush’ın koyu rengini elmacık kemiklerinizin üzerinize uygulayın.

5) Yumuşak bir geçiş için Yachiyo Kabuki Brush ile Sex Appeal Blush’ı elmacık kemiklerinizin ortasına dağıtın ve hafif bir renk verin.

6) Dudaklar Precision Lip Liner Halong Bay dudak kalemi ile tanımlanırken, ruj olarak da Powermatte serisinin en güzel nude renklerinden biri olan Get It On kullanıldı.

Hepsi bu kadar!


Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter