MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

OLIVIA PALERMO GİBİ NASIL GÖRÜNEBİLİRSİNİZ?

Olivia Palermo bizim ilham listemizin en tepesindeki isimlerden biri. Tam bir ikon! Olivia gibi görünmenin zahmetsizce yolları ise yazımızda...

22 Eylül 2015 Salı

OLIVIA PALERMO GİBİ NASIL GÖRÜNEBİLİRSİNİZ?
Olivia ne yapsa moda oluyor. Saçı, makyajı, giyimi... Müthiş bir ilham perisi! Peki, Olivia gibi görünmek mümkün mü? Evet, mümkün. Olivia’nın imza makyajını taklit edebilirsiniz!

Mükemmel pembe yanaklar 
Olivia, MTV’s The City’de ilk göründüğünde mükemmel pembe yanakları ile dikkat çekmişti. Yumuşak ve romantik görünümü büyüleyiciydi!
Elmacık kemiklerinizin üzerine pembe krem allık (Make Up For Ever HD Blush Cool Pink) uygulayın ve şakaklara doğru yayın.

Taze, nemli görünen cilt 
Olivia’nın yanakları her zaman nemli ve taze görünüyor. Sırrı ise basit: Aydınlatıcı. Ya tek başına elmacık kemiklerinizin üzerine Nars Illuminator Copacabana uygulayın ya da fondöten ile karıştırıp tüm yüzünüze sürün. 


Buğulu gözler
Olivia'nın göz makyajı genelde aynı: Dumanlı gözler. Dumanlı göz makyajını yaptıktan sonra kaş altına, göz pınarlarına ve alt kirpik diplerine aydınlatıcı sürün. Işık oyunlarıyla buğulu gözlere sahip olursunuz. Dumanlı göz makyajı için Make Up For Ever Nude Palette'i kullanabilirsiniz.

Romantik bukleler
Romantik ve yumuşak dalgalar, Olivia Palermo’nun vazgeçilmezi. Bunu yapmak ise çok kolay, bigudilerle sarıp açın ve taramayın, sprey sıkın. Alternatif olarak maşa ile de 10 dakikada bu görünümü elde edebilirsiniz. Saçların diplerine değil, uçlarına sarın maşayı... Saçlarınızın Olivia gibi hareketli ve havalı görünmesini istiyorsanız, Marrakesh Miracle Mask ile haftada bir bakım yapmalısınız. Bu maske saçlarınızı besler, yumuşacık ve sağlıklı yapar. 

Düzgün kaşlar
Olivia’nın Cara Delevingne vari kalın kaşları için kaş jeli ve kaş fırçası kullanın. Doğal hattı bozmayın. Make Up For Ever Aqua Brow Kit'ten daha iyisi düşünülemez!


Düz saçlar
Bir Kate Middleton’a bir de Olivia Palermo’ya ortadan ayrık, uçları hacimli düz fönlenmiş saçlar çok yakışıyor. Yuvarlak bir fırça kullanarak, nemli saçlarınıza fön çekin ve uçlarına parlatıcı serum sürün. Marrakesh Endz, saçlarınızın uçlarına bakım yapar, güçlendirir ve kalınlaştırır. Aynı zamanda sağlıkla ışıldamasını sağlar. 

Altın ten rengi
Her zaman tatilden yeni gelmiş gibi görünen Olivia’nın sırrı ne? Bronzlaştıcı bir pudrayı yüzünüzde hafif dokunuşlarla gezdirin. Sağlıklı ışıltının en basit ve hızlı yolu bu. Bunun için size Make Up For Ever Pro Bronze Fusion pudrayı öneriyoruz! Doğal ve sağlıklı görünümlü bronzluk için...
Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç