MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

PARFÜMDEN MAKYAJA HER ŞEY: MARGOT ROBBIE

Sinema dünyasının en popüler sarışınlarından şu an kendisi... 27 yaşındaki Margot, güzelliğiyle herkesi büyülüyor dersek kesinlikle abartmış olmayız! Kendisi hakkında merak ettikleriniz bu yazıda.

17 Aralık 2017 Pazar

PARFÜMDEN MAKYAJA HER ŞEY: MARGOT ROBBIE
2016’nın sonlarında İngiliz Vogue Dergisi’yle yaptığı röportajda kendisi hakkında epey bilgi veren Margot Robbie’yi biraz da biz tanıyalım ne dersiniz?

Cilt bakımını nasıl yapıyor?
“Her zaman duş yaparak güne başlarım ve cildimi duşta temizlerim. Gerçekten zamanım olmadığı için bakıma adım adım vakit ayıramıyorum ama cildimin temizliği konusunda tutucuyum.

Şu anda takıntılı olduğum bir marka var; makyaj sanatçım Patti Dubroff'un bana önerdiği Skin111 markası. Bu markanın saç maskelerini ve serumunu kullanıyorum. Bence çok iyi. 

Bir de ne kadar yorgun olursam olayım kesinlikle makyajımla yatmam. Cildimi temizler ve nemlendirici sürüp yatarım.”

Peki ya makyaj?
“Çekimler hariç günlük hayatımda renkli nemlendirici kullanmayı tercih ediyorum. Cilt taze ve bakımlı görünüyor böylece. Ağır ve makyajlı bir his vermiyor.

Eğer arkadaşlarımla görüşeceksem ekstradan maskara ve bazen çok hafif göz kalemi kullanıyorum. Bir de dudak parlatıcısı yeterli oluyor. Kaşlarımı tarayıp şekinllendirmeyi ise asla unutmam. Sarışın olduğum için kaşlarımı vurgulamayı seviyorum.”

Seyahatta?
“Havaalanına sinir bozucu bir şekilde girdiğinizde bile makyajlı olmanız gerekiyor çünkü genellikle orada paparazziler vardır! Ancak uçaktayken makyajımı mutlaka temizlerim. Bunun için de cilt temizleme mendillerini kullanıyorum. Cildimi temizler, nemlendirir hatta güzellik iksiri serumlarım vardır, onları sürer ve dinlendirmeye bırakırım. 

Bir de kuru şampuan taşırım her zaman yanımda. Bu ürünlerin hepsini seyahat boy alıyorum ki yanıma, çantamı boşaltmak zorunda kalmıyorum hiç!”Parfüm
“Gerçekten Calvin Klein Deep Euphoria kullanıyorum, ki bu harika! Kampanya yüzü olduğum için bunu söylemiyorum, parfümü güçlü ve karakteristik bulduğum için sürekli Deep Euphoria kullanıyorum artık. Bence benle çok örtüşüyor.”

16 yaşında olsa, kendine vereceği tavsiye ne olurdu?
“Daha az makyaj yap! olurdu herhalde. O yaşlarda tonlarca makyaj yapmam gerekiyormuş gibi düşünüyordum. Halbuki makyajın asıl gerektiği yaşlar, ileriki yaşlar. Şimdi bir renkli nemlendirici ile mutlu oluyorum.

Keşke o yaşlarla da gülünce yanaklarımın doğal şekilde kızardığını, cildimin sağlıkla ışıldadığını ve göz çevremde hiç morluk olmadını farkedebilseydim. O zaman makyaja cidden gereksinimim olmadığını anlardım.”
Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter