MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

SELENA GOMEZ'İN MAKYAJ SIRLARINI ARAŞTIRDIK!

Genç yıldızlardan Selena Gomez gibi görünmeyi kim istemez? Vereceğimiz ipuçları sayesinde siz de onun gibi genç ve taze görünebilirsiniz.

10 Ekim 2016 Pazartesi

SELENA GOMEZ'İN MAKYAJ SIRLARINI ARAŞTIRDIK!
Selena Gomez her zaman çok canlı, enerjik ve taze görünüyor. Elbette bunda yaşının çok küçük olması yadsınamaz. Ama siz de Gomez gibi görünebilirsiniz! Nasıl mı? İşin sırrı yazımızda saklı...

İşte, Selena Gomez’in basit ama etkili makyaj ritüelleri:
İyi bir nemlendirici ile başlayın
Taze, yumuşak bir cilt için anahtar kelime: Nem. Yüzünüzü yağlandırmayan hafif bir nemlendirici kullanın. İçinde güneş koruma faktörü mutlaka olsun.
Kusurları gizleyin
Sivilce, yaşlılık lekeleri... Hepimizin kusurları var. Biraz kapatıcı ve bir makyaj fırçası bu kusurları gizleyebilirsiniz. Kendiniz için en uygun rengi çenenizin üzerinde deneyerek bulun.
Öneri: Shiseido Perfect Stick Concealer.

Nem veren fondöten veya krem allık kullanın
Mat makyaj, kusursuz bir görünüm vermesine rağmen, nemli yüzler her zaman daha genç görünür. Yanaklarınıza krem allık sürerek de bu görünümü elde edebilirsiniz tabii ki...
Öneri: Make Up For Ever HD Blush.

Kırışıklıkları görünmez kılın
Farınızı sürmeden önce göz kapaklarına mutlaka far bazı uygulayın. Böylece farın kalıcılığı artar, dağılmaz ve bulaşmaz. Açık renk bronz bir farı göz kapağınızın kırışıklık olan yerlerine sürün ve sonra bir ton koyusu ile kırışıklığın tam üzerine gölge yapın.
Öneri: Nars Smudge Proof Eyeshadow Base.

Son dokunuşlar
Kirpiklerinizi kıvırıcı ile kıvırın. Likit bir eyeliner ile ince bir çizgi çekin ve maskara uygulayın. Doğal kaş renginize uygun bir kaş kalemi ile kaşlarınızı tanımlayın. Gözlerinizin iç köşelerine beyaz göz kalemi uygulayın. Bu, gözlerinizi parlak ve büyük gösterecek. Nötr veya pembe renkli bir dudak parlatıcısı ile makyajınızı bitirin.
Öneri: Nars Eyelash Curler, Shiseido Lacquer Rouge PK225.
Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter