​​
MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar
SERENAY SARIKAYA MAKYAJI ÇOK POPÜLER!

SERENAY SARIKAYA MAKYAJI ÇOK POPÜLER!

Son yılların en beğenilen kadınlarından biri olan Serenay Sarıkaya’nın makyajı yükselen trendlerden biri. Peki, Serenay'ın makyaj sırları neler?

27 Aralık 2015 PazarYeni neslin en beğenilen yıldızlarından biri hiç şüphesiz Serenay Sarıkaya! Duru ve doğal güzelliği, makyajı ile ikon olma yolunda...Özellikle Medcezir dizisindeki dumanlı, hafif dağılmış göz
makyajı ve mat ruju ile genç ve dinamik bir imaj çizerek zihinlerimizde yer etti.

Serenay’ın birçok makyajın kadını olduğunu da söyleyebiliriz. Onun en ilham verici yanı da bu. Bazen tek bir kırmızı ruj ile oldukça seksi bir havaya görünürken bazen de doğal tonlarla oldukça masum görünebiliyor.Serenay'ın kırmızı dudaklarının sırrı ise Make Up For Ever Rouge Artist Intense M8 Bright Red. Mat ve kırmızı ancak bu kadar güzel olabilir!

Genç yıldızın göz makyajında genelde kahverengi mat farlar kullanılıyor. Nars Matte Eyeshadow Bengali ve Coconut Grove favorisi. Siyah kalem ve maskara ile dumanlı göz makyajı yapılıyor. Maskarada ise Serenay'da herkes gibi son zamanların gözdesi Make Up For Ever Smoky Stretch kullanıyor. Eğer kırmızı ruj sürecekse, göz makyajı hafif tutuluyor. Dudaklarında nude ruj kullanılacaksa, göz makyajı derinlik kazanıyor. Nude ruj da ise tercihi kesinlikle Nars Sheer Lipstick Liguria oluyor.

Sonuçta Serenay Sarıkaya’ya vamp bir kadın olmak da, üniversite öğrencisi gibi görünmek de çok yakışıyor!Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç