MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

ŞEYMA SUBAŞI FAVORİ GÖZ KREMİNİ AÇIKLADI

“1 senedir kullandığım göz kremim işte bu... Göz altlarınız siyahtı nasıl beyaz oldu sorularının cevabı” diyerek favori göz kremini sosyal medyada açıklayan Şeyma Subaşı, meğer Shiseido tutkunu imiş!

01 Ekim 2019 Salı

ŞEYMA SUBAŞI FAVORİ GÖZ KREMİNİ AÇIKLADI
shiseido anti dark şeyma subaşıKoyu halkaları kim sever ki! Elbette hiç kimse. Göz altındaki koyu halkaların tek bir görevi vardır: Sizi yorgun, yaşlı ve kötü göstermek! O yüzden göz altı morluğu sorunu yaşayan kadınlar bundan bir an önce kurtulmak isterler. Göz çevresindeki morluklar için özel üretilmiş kremler bu konudaki en önemli yardımcılarımızdır. Elbette her koyu halka karşıtı göz çevresi kreminin işe yaradığı söylenemez. Ama bir tanesi var ki...

İşte Şeyma Subaşı da siyahtan beyaza dönen göz çevresini ona borçlu olduğunu açıkladı: Shiseido Anti-Dark Circles Eye Cream.

Göz altı morluklarını yok eden mucize kremi tanıyalım:

Shiseido Anti-Dark Circles Eye Cream, Shiseido'nun en son aydınlatma teknolojisiyle formülize edilen koyu halka karşıtı göz çevresi kremidir. 

- Göz çevresinde canlı bir parlaklık sağlayarak cildi hızlıca nemlendirir.

- Zamanla cilt tonu eşitlenir, koyu halkalar gözle görülür şekilde azalır.

- Çığır açan yeni Dark Circle Diminisher bileşeni koyu halkaların iki ana kaynağı olan melaninde pigment oluşumu (koyu halkalar) ve zayıf mikro kan dolaşımına (mor halkalar) karşı savaş açar ve melanin üretimini engelleyerek, var olan pigmentasyonu belirginsizleştir. Mikro kan dolaşımını harekete geçirerek koyu halkalara karşı meydan okur.

1 haftada: Göz çevresi nemlenmiş ve canlanmış bir görünüm kazanır. 

4 haftada: Koyu halkaların boyutları küçülür ve görünürlükleri azalır. 

8 haftada: Koyu halkalar azalırken cilt tonu eşitlenir.

Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter