MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

SİNEM KOBAL’IN YENİ DİZİ MAKYAJININ YILDIZI: NARS ORGASM RUJ

Yakında Birkan Sokullu ile yeni diziye başlayacak olan Sinem Kobal'ın dizi tanıtımlarındaki makyajını Hamiyet Akpınar yaptı.

03 Kasım 2017 Cuma

SİNEM KOBAL’IN YENİ DİZİ MAKYAJININ YILDIZI: NARS ORGASM RUJ


Kısa bir süre sonra yakışıklı oyuncu Birkan Sokullu ile birlikte Yüzyüze adlı yeni dizide izleyiciyle buluşacak olan Sinem Kobal'ı çok özlemiştik. Ya siz? 

Dizi için geri sayım başlamışken dizinin tanıtım çekimleri de yapıldı. Kamera karşısına Birkan Sokullu ile geçen Sinem'in bu çekimlerdeki makyajını ise ünlü makyaj artisti Hamiyet Akpınar yaptı.

"Her zaman şeffaf makyaj sever"
Hamiyet Akpınar, Kobal'ın her zaman şeffaf ve hafif makyaj sevdiğini ve bu yüzden kendisine daima transparan, ince, doğal gözüken ürünlerle makyaj yaptığını söylüyor. 
"Nars Orgasm ruj tam sevdiği gibi!"
Altın ışıltılı şeftali rengiyle saten gibi bir parlaklığa ve şeffaf dokuya sahip olan Nars Orgasm ruj bu makyajda Sinem'in favorisiydi. Çünkü tam da onun sevdiği gibi dudaklara doğal bir ışıltı ve renk verdi. 

"Kameralar karşısında çok iyi duran bir ruj"
Orgasm, kameralar karşısında çok iyi duran bir ruj. Ne fazla ne eksik, tam olması gerektiği gibi. Nefis bir yansımaya sahip.

Ayrıca Sinem'in teni ve saçıyla çok güzel uyum sağladı ki bu rujun sırrı zaten herkese çok yakışması, gündüz ve gece makyajını mükemmel tamamlaması.
Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç