MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

TURUNCU RUJU DOĞRU KULLANMIŞ ÜNLÜLER

Turuncu dudaklar son yılların en büyük trendi. Biz de bu trendi en güzel uygulamış ünlüleri seçtik.

20 Eylül 2015 Pazar

TURUNCU RUJU DOĞRU KULLANMIŞ ÜNLÜLER
Prabal Gurung, DKNY ve DSquared ² gibi tasarımcılar podyum makyajlarında turuncuyu tercih ettiklerinden beri turuncu yükselen trend haline geldi.

Turuncuya hala ısınamadıysanız size biraz ilham verelim. Mercandan parlak turuncuya kadar geniş bir renk yelpazesinde ünlüler bakın hangi tonu kullanıyorlar?


Lauren Conrad

Her zaman güzel görünen Lauren Conrad, turuncu bluzuyla aynı renk turuncu parlak bir ruj kullanıyor. Gündüz için harika bir renk! Canlı, hayat dolu ve parlak!

Ruj: Shiseido Lacquer Gloss OR303


Böyle dikkat çekici bir ton ve parlak yapılı ruj sürdüğünüzde makyajınızın geri kalanı Conrad gibi sade olmalı. Hafif bir krem allık, tercihen şeftali tonunda ve eyeliner yeter de artar bile. Makyajınızın starı turunu rujunuz, sadece ona odaklanın.

 
Kate Bosworth

Kate tamamen turuncu renkte mat bir ruj kullanıyor. Renkli gözlü olduğu için portakal rengi ruj çok yakışmış. Cilt ve saç rengi ile bütünlük var.

Ruj: Nars Audacious Geraldine

Camilla Belle

Kalın kaşlar ve turuncu dudaklar? Harika ikili! Yüzdeki renk dengesini mükemmel şekilde sağlıyor. Başka hiçbir renge gerek yok. Alt kirpik diplerinde incecik bir kalem ve kayısı rengi allık kullanarak makyajı bitirmesi yeterli olmuş. Camille Belle’nin makyajını mükemmel yapan nokta ise, mat bir turuncu tercih etmiş olması. Turuncunun tonu da ‘bağırmıyor’, böylece siyah kalın kaşları ile restleşen bir unsur yok. Hepsi birbirini çok güzel tamamlayarak, makyajı güzel kılmış.

Ruj: Make Up For Ever Rouge Artist Natural N43

Lupita Nyong

Lupita’ya övgü festivali devam ediyor.Genç yıldız ne tarz makyaj yaparsa yapsın, kendisine yakıştırıyor. Fakat turuncunun daha çok yakıştığı bir gerçek sanki, ne dersiniz? Turuncu ruj ve altın rengi far başka kimseye bu kadar yakışamaz!

Ruj: Make Up For Ever Aqua Rouge 17 Bright Orange
Hilary Duff

Hilary Duff’ın aydınlık cildi, tek tek ayrılmış uzun kirpikleri ve parlak turuncu rengi ruju tam bir gündüzden geceye geçiş modeli. Ruju ve allığını tazeleyip akşam şık bir restorana gitmeye her an hazır. Ayrıca bu renkler enerjisini yükseltip kendisini çok daha dinamik göstermiş. Sarışınlar turuncuyu mutlaka denemeli!

Ruj: Shiseido Lacquer Rouge OR508


Ünlü makyaj artisti Hamiyet Akpınar, turuncu ruj ile makyaj nasıl yapılır sorusunun cevabını videomuzda veriyor.

Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç