MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

ÜNLÜLERİN BACAKLARINI PARLAK VE BRONZ GÖSTERMEK İÇİN KULLANDIĞI ÜRÜNLER NELER?

Hayranlıkla takip ettiğiniz ünlülerin o parlak ve bronz bacaklarına siz de sahip olmak ister misiniz? O zaman bu yazımıza bayılacaksınız!

20 Temmuz 2018 Cuma

ÜNLÜLERİN BACAKLARINI PARLAK VE BRONZ GÖSTERMEK İÇİN KULLANDIĞI ÜRÜNLER NELER?
Sarışından esmerine kadar, Hollywood yıldızlarının o kusursuz parlak bronz bacaklarına hayranız! Tam da düğün ve partilerin aranan mevsimi yazın içindeyken, böylesine ilham verici bir görünüme biz neden sahip olmayalım dedik? 

Yapmanız gerekenler çok basit aslında. Bronz olup olmamanızın da bir önemi yok. Kullanmanız gereken 1-2 kilit ürünler siz de yıldızlarınki kadar mükemmel görünümlü bacaklara sahip olabilirsiniz! 

BRONZLAŞMADAN BRONZ PARLAKLIK İSTEYENLER İÇİN

Likit Bronzlaştırıcı

Nars Laguna Liquid Bronzer, markanın ikonik bronz pudrası Laguna Bronzing Powder'ın ışıltılı ve sıvı versiyonu. Rengi, altın ışıltılı kahverengi. Cilde doğal bronz bir renk veriyor. Monoï ve Tamanu yağları ile zenginleştirilen, vanilya esansı ile nemlendirici özellik kazanan sıvı Laguna, cilde sağlıklı bir parlaklık katıyor. Her ten rengi ile uyumlu olmasının yanı sıra hem yüze hem vücuda kullanılabiliyor. Waterproof (Suya dayanıklı) bir ürün olmadığından suyla temasta dağılıp, bozulabilir. Ürünü uyguladıktan sonra kuruyana kadar birkaç dakika bekleyip, öyle giyinin.

Ürünü ayaklarınızın üzerinden üst bacaklara doğru, her yöne doğru eşit şekilde uygulayarak sürün. Güneş değmeyecek yerlerinize uygulama yapmayın. Yanık tenli bir topuk hoş görünmeyebilir…

Bronz Vücut Yağı

Nars Monoï Body Glow, çok amaçlı güzellik yağıdır. Işıltılı bronz bir renge sahiptir. Cildi rahatlatır, nemlendirir ve besler. Pürüzsüz ve yumuşak bir cilt yüzeyi yaratır. Tiare çiçek özü ile zenginleştirilmiş doğal hindistan cevizi yağı ile cildi beslerken, cilde bronz bir parlaklık katar. Ylang-ylang ve vanilya özleri de içeren muhteşem kokusu ile duyulara da hitap eder. Banyodan, duştan veya güneşlendikten sonra tüm vücuda uygulanabilir. Hem kokusuyla hem dokusuyla yazın vazgeçilmez bakım yağıdır.

Bu yağı da ayaklarınızın üzerinden üst bacaklara doğru, her yöne doğru eşit şekilde uygulayarak sürebilirsiniz. 

BRONZLAŞTIRICI KREM İLE PARLAKLIK…

Shiseido Tanning Emulsion SPF6, hafif dokuda, yoğun besleyici özellikte bronzlaştırıcı emülsiyondur. Bu ürünü sadece vücudunuza değil, yüzünüze de kullanabilirsiniz. 

Bronzlaştırıcı emülsiyon, UV ışınlarına karşı cildi korurken, altın parlaklığında bronzluk sağlar. Cildi çok güzel nemlendirir. Yapışkanlık hissi bırakmaz. Bu bronzlaştırıcı emülsiyonu güneşlenirken kullanırsanız, saten gibi parlak bir bronzluğa sahip olabilirsiniz. 

Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter