MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

VICTORIA BECKHAM'IN BÜYÜK DEĞİŞİMİ

Kariyerine Spice Girl grubuyla şarkı söyleyerek başlayan Victoria Beckham, 90’lardan bugüne iz bırakan 5 saç modelini seçtik.

04 Ekim 2014 Cumartesi

VICTORIA BECKHAM'IN BÜYÜK DEĞİŞİMİ
Victoria Beckham kısa bir süre önce 40 yaşına girdi. Uluslararası pop yıldızı, dünya çapında bir tasarımcı ve ünlü bir futbolcunun eşi olan Beckham, aynı zamanda saç modelleriyle de trend yaratan bir isim. 1- 90’ların başında, Spice Girl ile sahneye çıktığında katlı bob kesim saçları vardı.

2- 1996 yılında saçları biraz daha uzundu, yine bob kesim fakat çok daha şık görünüyordu.

3- Sonraki yıllarda saçları aşağı yukarı bu model etrafında uzadı ve kısaldı. Ardından 2008 yılında, o muhteşem seksi kısa saç dönemi başladı.

4- 2012 yılında saçları uzundu ve yeni bir trendi yine o başlattı: Yandan örgü.

5- Bugünlerde uzun ve parlak saçları ile Victoria Beckham yine göz kamaştırıyor. 

Ya makyajı?
Beckham saçlarında değişiklik yapmayı ne kadar severse sevsin, makyajı için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Dumanlı göz makyajının ve açık renk rujunun sadece rengi değişti yıllar içinde. Eskiden toprak tonlarını daha çok kullanırdı, şimdilerde ise siyah ve gri favorisi.

Göz makyajında bu ikiliyi tercih ediyor. Dudak kalemi ise vazgeçilmezi çünkü dudakları ince. Önce dudak hatlarını belirliyor ve rujunu öyle sürüyor. Böylece dudakları biraz daha kalın gözüküyor. 

Siz hangi Victoria Beckham’ı beğendiğiniz?
Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç