MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

ZAMAN TÜNELİ: EMMA WATSON

Yeni neslin en sempatik ve iyi oyuncularından Emma Watson’ı zaman tünelinden geçirdik ve dünden bugüne değişen makyaj stilini inceledik.

30 Nisan 2016 Cumartesi

ZAMAN TÜNELİ: EMMA WATSON
Emma Watson’ın ilk olarak 12 yaşında Harry Potter filminde izledik. Bakalım pembe far ve pembe dudak parlatıcılı kız, o günden bugüne nasıl bir değişim göstermiş. Watson ile zamanda yolculuğa çıkalım mı?
2008


2008’de 18 yaşında olan Emma Watson’ın o dönem favorisi siyah eyeliner idi. Eyeliner’ı incecik çekip, göz içine de siyah kalem çekiyordu. 

2009

Watson “Harry Potter and the Half-Blood Prince” filminin Londra prömiyerinde kendisine çok yakışan nude makyajı ile çok beğenilmişti. Dramatik kirpikleri, nude pembe ruju ve uçuk pembe allığı vardı yüzünde…
2010

Genç kız görünümünden çıkıp genç ve alımlı bir kadına dönüşen Watson, maskülen kesim kısa saçları ve kırmızı ruju ile büyüleyici görünüyordu. Üstelik sadece 20 yaşındaydı. 2012

MTV Ödülleri’nde artık bir klasik haline dönüşen nude makyajıyla gelmişti Watson. Her zamanki gibi açık renk farı ve kirpikleri ön plandaydı. Ten ve dudak makyajı ise nude pembeydi.

2012

Yine aynı sene Londra'da bir davette Watson, dalgalı retro saç modeli, kırmızı dudakları ve güçlü kaşları ile çok beğenildi. Watson sonunda karakteristik kalın kaşlarına kavuşmuştu.
2014


Watson kırmızı halıda ilk defa mercan rengi bir ruj sürmüştü ve kesinlikle ona çok yakışmıştı!2016

Tarzı tamamen oturan Emma Watson gerçekten de harika görünüyor! Kalın kaşları, kırmızı ruju, parlak ve naifçe kontür yapılmış ten makyajı ve hacimli kirpikleri ile tam dozunda. Renlerle Oynayın
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter