MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet

NARS

Exposed Allık Paleti – Sınırlı Sayıda

Exposed Allık Paleti – Sınırlı Sayıda

Nars Exposed Cheek Palette, tam 6 renk tonundan oluşan yenilikçi bir formülle oluşturulan allık paletidir. Saf renk pigmentlerinin yenilikçi bir karışımı olan Color Clarity Complex teknolojisi ile tüm cilt tonlarını vurgulamak için canlı renkler sunar. Renkleri zahmetsizce yüzünüze uygulamanızı sağlar. Eşsiz formülü, lüks dokusunu korurken pigmentin oluşturulmasına izin veren ağırlıksız bir yapıya sahiptir. Yüzü vurgulamaya, renklendirmeye ve aydınlatmaya yarar.

NARS

Intriguing Dudak Kiti – Sınırlı Sayıda

Intriguing Dudak Kiti – Sınırlı Sayıda

Çok sevilen Intriguing mat kalem ruj ve Intriguing dudak renklendiricisinin mini boylarını içeren settir. Gül pembe renkli bu setteki mini boy Intriguing Lip Tint, parlaklığın ve balsamın mükemmel karışımı ile doğal bir renk sunar. Bu ikiliyi ayrı ayrı kullanabileceğiniz gibi mat kalem rujun üzerine renklendiriciyi sürüp güzel parlak bir gül pembe ve doygun bir renk elde edebilirsiniz.

SHISEIDO

Cilt Lekelerine Karşı Aydınlatıcı Jel Krem

Cilt Lekelerine Karşı Aydınlatıcı Jel Krem

Parlak, ışıltılı ve eşit tonlu bir cilt için canlandırıcı ve lekelere karşı cildi aydınlatıcı özellik taşıyan jel kremdir. Teknolojisi Neuroscience’dan (sinir bilimi) ilham almıştır. Cildin kendini yenileme sürecini destekleyen ReNeura Teknolojisi+ ile üretilmiştir. Reneura Teknolojisi+ ile ciltte gözle görülür aydınlık sağlar. Cilde renk veren pigmentleri uyaran faktörleri kontrol eder, aşırı melanin üretimini bastırır ve var olan lekelerin rengini açar.
FAR KAMPANYASI
Kampanya Aç