MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet

NARS

Wanted Allık Paleti I (Sınırlı Üretim)

NARSISSIST WANTED CHEEK PALETTE I

Narsissist Wanted Cheek Palette I, yüksek pigmentli 6 allık renginden oluşan palettir. Yüzü vurgulamaya, renklendirmeye ve aydınlatmaya yarar. Bu palette 2 pırıltılı 2 mat ton vardır. Mercan, pembe, parlak kırmızı ve ahududu renkleri ile yüzünüze taze ve canlı bir görünümü en güzel şekilde verebilirsiniz.

NARS

Wanted Allık Paleti II (Sınırlı Üretim)

NARSISSIST WANTED CHEEK PALETTE II

Narsissist Wanted Cheek Palette II, yüksek pigmentli 6 allık renginden oluşan palettir. Yüzü vurgulamaya, renklendirmeye ve aydınlatmaya yarar. Bu palette 4 mat, 1 metalik, 1 saten ton vardır. İkonik allık Taos da palette yer almaktadır. Diğer 5 renk yenidir. Ahudududan kırmızıya, mercandan pembeye yüzünüze tazelik ve canlılık verirler.

NARS

Aydınlatıcı Pudra

HIGHLIGHTING POWDER

Nars Highlighting Powder, saten bitişli, cilde ikinci bir ten efekti kadar doğal ışıltı veren aydınlatıcı pudradır. Toz pudra ve inci ışıltısının mükemmel birleşiminden ortaya çıkmıştır. Mikro tanecikleri cilde eşit olarak yayılır ve tüm ciltlere uyum sağlar. Tüm cilt tipleri için idealdir. Ultra rafine ve yumuşak dokunuşlu bir yapısı vardır. Cilde baştan çıkarıcı nemli bir görünüm verir. Tam 6 çeşit renge sahiptir.
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç