MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet

SHISEIDO

Sıkılaştıran ve Toparlayan Anti-Aging Etkili Göz Çevresi Kremi

VITAL PERFECTION UPLIFTING&FIRMING EYE CREAM

Shiseido Vital Perfection Uplifting & Firming Eye Cream, cildi sıkılaştırma ve toparlama uzmanı Vital Perfection serisinin anti-aging etkili göz çevresi bakım kremidir. Retinol içerir. Retinol, yaşlanma ve yorgunluk belirtilerine karşı daha fazla direnç için cildin doğal hyalüronik asit üretimini destekler. Göz çevresini sıkılaştırır ve toparlar. Daha sıkı, toparlanmış ve gergin bir göz çevresi hedefler.

SHISEIDO

Sıkılaştıran ve Toparlayan Anti-Aging Etkili Ekspres Göz Çevresi Maskesi -12 Çift

VITAL PERFECTION UPLIFTING EXPRESS EYE MASK

Shiseido Vital Perfection Uplifting &Firming Express Eye Mask, anında sıkılaşmış, toparlanmış ve aydınlık bir göz çevresi için anti-aging etkili ekspres bakım maskesidir. Normal retinol ile beraber daha da güçlü etki için saf retinol içerir. Retinol, yaşlanma ve yorgunluk belirtilerine karşı daha fazla direnç için cildin doğal hyalüronik asit üretimini destekler.

SHISEIDO

Cildi Sıkılaştıran ve Toparlayan Krem - Normal ve Karma Ciltler

VITAL PERFECTION UPLIFTING & FIRMING CREAM 75ML

Shiseido Uplifting and Firming Cream, cildi sıkılaştırma ve toparlama uzmanı Vital Perfection serisinin normal ve karma ciltler için uygun nemlendirici kremidir. Gündüz ve gece kullanılabilir. Sarkma, elastikiyet kaybı ve leke gibi yaşlanma belirtileriyle savaşmak isteyen kadınlar için idealdir. Daha sıkı ve daha esnek bir cilt için dermisi hızlıca yeniler. Cildin donukluğuna, renk eşitsizliğine ve lekelere sebep olan faktörleri kontrol altına alır.
Newsletter