​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0

2014 YAZ'ININ GÜZELLİK TRENDLERİ

Deniz, kum, güneş... Bütün kış bu hayal ile motive olduk ve şimdi o sıcak günler geldi! Ruhumuzda çalan trompetlere eşlik eden güzellik trendleri nelermiş, öğrenelim.

Mor makyaj

Parlak Orkide moru, bu senenin rengi. Bu renk fuşya, mor ve pembenin alt tonlarının bir araya gelmesinden oluşuyor. Kirpiklerinize mor maskara sürerek çarpıcı bakışlara sahip olabilirsiniz. Daha farklı bir efekt için ise, ışıltılı leylak rengi farı göz kapaklarınıza uygulayabilirsiniz

.


Altın bronz cilt

Bu altın parıltı her yazın favorisi. Modası asla geçmeyecek bir görünüm. Güneşin doğal olarak vurduğu her yere elmacık kemikleri, burun köprüsü ve çene gibi alanlara bronzlaştırıcı uygulayın. Ayrıca bronlaştırıcınız ile diğer kozmetiklerinize de renk verebilirsiniz. Makyaj bazınızın içine biraz bronzlaştırıcı karıştırırsanız yüzünüzde doğal bir bronz efekt yaratmış olursunuz.

Ayrıca bronzlaştırıcı ile yüzünüzdeki renk farklılıklarını giderir, homojen bir bronz görünüm elde edersiniz. Ek olarak, cildinizi düzgünleştirir ve nemlendirir.

‘Makyajsızmış gibi’ görünmek

2014’ün yükselen bir başka trendi ise, ‘no makeup’ yani makyajsızmış gibi görünmek. Cildin doğal dokusunu vurgulayan krem yapılı yumuşak ürünleri kullanın, toz yapılı kozmetikleri  daha belirgin makyaj yaparken tercih edebilirsiniz. Bej, kahve, bronz tonları bu makyaj tarzı için ideal olan renklerdir.

Turuncu oje

Portakal tonları, sarı ve turuncu ojeler, bu sezon çok gözde. Özellikle tatilde çok eğlenceli olmazlar mı? Ne dersiniz?

Plaj dalgası

Sanki plajda, denizden ve güneşten kendiliğinden oluşmuş gibi görünen dalgalı saçların güzelliğine kim hayır diyebilir? Kolay dalgalar için, uyumadan önce saçlarınızı iki bölüme ayırın ve örün. Sabah uyandığınızda saçınızı açın. En az çaba ile mükemmel deniz kızı dalgalarınız karşınızda!