MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

3 RENKLİ ALLIK NASIL UYGULANIR?

Shiseido Face Color Enhancing Trio, cildin doğal rengi ortaya çıkaran, cilde derinlik katan, yanaklarda ışıltı ve güzelliği vurgulayan çok renkli bir allık. Tonları tek başına veya karıştırarak uygulayabilirsiniz.

Paleti nasıl kullanacaksınız?

Allık rengi
3 renkten oluşan allığın ilk rengi yani sıcak olan rengi yanaklara yumuşak bir renk verir, şeffaf parıltılı ve sedef ışıltılı dokusu ile cildi sağlıklı ve doğal gösterir.

Şekillendirici renk
Paletin ortasında yer alan renk, yüze boyut katar. Doğal görünümlü kontrastlık yaratır. Cilde kontür uygulamak için idealdir.

Aydınlatıcı renk
Allık rengiyle şekillendirici renk arasında geçiş yapmanıza izin veren paletin en açık rengi olan bu ton, ışığı yansıtmayan inci içeriğiyle doğal ten renginizi, mükemmel ve doğal bir uyumla dengelemenizi sağlar. Yüzünüzde aydınlatmak istediğiniz, öne çıkarmak istediğiniz yerlere uygulayabilirsiniz.

Paletteki renkleri bu şekilde tek tek uygulayabileceğiniz gibi, renkleri karıştırıp allık olarak da kullanabilirsiniz. Yüzünüze sağlıklı ve taze bir renk vermek için çok kullanışlı bir set!

Shiseido Yaratıcı Makyaj Dlrektörü Dick Page'tan aydınlık bir cilt için 3 renkli allık nasıl kullanılır, öğreniyoruz.

.

Shiseido Eğitim Müdürü Ferda Öner, Shiseido Face Color Enhancing Trio nasıl uygulanır sorusunun cevabını videoda veriyor.
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter