MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

4 ETKİ 1 ALLIK: NARS DUAL-INTENSITY BLUSH

Uzun zamandır heyecanla beklediğimiz Nars Dual-Intensity allıklara nihayet kavuştuk! Birbirinden güzel renklerdeki bu allıkları kullanmanın kaç püf noktası var, biliyor musunuz?

Dual-Intensity farlar ile aynı seriden olan Dual-Intensity allıklar da aynı farlar gibi çift kullanıma sahip. Islak ve kuru kullanıma sahip bu allıklar, bir palette 2 renk olarak yer alıyor. 

Etkileri neler?
Bu çift kullanıma sahip allıklar, yüzde benzersiz boyutlar yaratır. Çünkü Nars’ın “Saydam Prizma Teknolojisi” ile formüle edilmiştir. 

- Cilde anında uyum sağlayan yüksek etkili bir parlaklık için nemli bir fırça ile uygulama yapın. Metalik ve ıslak etkili bir görünüm için fırçayı nemlendirerek ürünü uygulamak, genelde gece makyajı için idealdir. Böylece parlak ve kalıcı, yoğun bir allık görünümüne sahip olursunuz.

-Doğal görünümlü bir parlaklık için kuru uygulama yapabilirsiniz. Allıkların tüm tonları zaten ışıltıya sahiptir.

- Çok boyutlu bir ışıltı için her iki tonu da birbiriyle karıştırarak uygulayabilirsiniz. Bu da yüzde inanılmaz efektler yaratır. Özellikle Panic ve Fervor bunun için idealdir. 

- Jubilation, Adoration, Craving, Frenzy isimli allıkların açık rengini aydınlatıcı olarak tek başına da kullanabilirsiniz. Islak veya kuru...

Hangi fırça kullanılmalı?
Nars’ın Dual-Intensity allıklar için özel olarak tasarlanan ıslak ve kuru kullanılabilen Wet/Dry Blush Brush #23 no’lu fırçası ile üründen almak istediğiniz performansın en iyisini elde edersiniz. 

"İyi malzemeleriniz olmadan iyi makyaj yapamazsınız." -François Nars
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter