MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

'50 SHADES OF GREY' ÖZEL MAKYAJI KEŞFET!

13 Şubat’ta vizyona girecek ‘Grinin 50 Tonu’ filmi için heyecanlı bekleyişimiz sürüyor. Konusu kadar görsel zenginliğiyle de dikkat çeken filmin makyaj sponsorluğunu ise Make Up For Ever yaptı.

Make Up For Ever’in binlerce ürün çeşidi ve dijital kameralar için üretilmiş özel serisi HD, bu film için sponsor seçilmesinde büyük rol oynadı. Sadece ve sadece Make Up For Ever’da bulunan bu özel seri ‘HD’ dijital kameralar karşısında görünmez bir şeffaflık, doğallık ve mükemmel kapatıcılık sağlıyor. Hiç makyajsızmış gibi makyajlı görünme imkanı sağlıyor. Bu da ünlü yıldızların kamera karşısında en tercih ettiği tarz...


Anastasia rolündeki Dakota Johnson’ın güzellik sırrı
Fifty Shades Of Grey’den ilham alarak hazırladığımız setlerle artık sizde film artistleri kadar doğal ama bir o kadar çekici ve güzel bir makyaja sahip olabilirsiniz. Dakota Johnson, filmde nasıl bu kadar kusursuz görünüyor sanıyorsunuz? 

4 farklı stil, 4 farklı makyaj seti
Anastasia rolündeki naif çekiciliğiyle yakışıklı işadamı Christian’ı etkileyen ve onunla birlikte olmaya başladıktan sonra seksi bir kadına dönüşen Dakota Johnson’ın değişimi, makyajında da vurgulanıyor. Biz de, sınırlı sayıda hazırladığımız 4 farklı stildeki Fifty Shades Of Grey” makyaj setleri ile bu değişim ve dönüşümü yansıtıyoruz.

-Enlighten Me- 
Tamamen dudak makyajından oluşan bir set. Masum ve doğal güzelliği sembolize ediyor.
Çıplak gibi görünen, hafif renkli, her tene yakışan renkler... Aqua Rouge 3 Light Rosewood (pembemsi bej), Rouge Artist Intense 24 Satin Orange Beige (turuncumsu bej) ve Aqua Lip Pencil 3C Medium Neutral Beige (Orta Natürel Bej). Setin gerçek değeri 172 TL iken, şimdi sadece 119 TL!

-Tease Me-
Çekici ve iddialı koyu renkler... Sezonun en favori bordo ve tonlarını dudak makyajınız için bir araya getirdik. Seksi üçlü!
Aqua Rouge 11 Dark Raspberry (Bordo), Rouge Artist Intense 44 Satin Brownish Red ( Kahvemsi kırmızı) ve Aqua Lip Pencil 11C Matte Dark Raspberry (Mat Bordo). Setin gerçek değeri 172 TL iken, şimdi sadece 119 TL!

-We Aim To Please-
Gündüz ve gece için çok şık, klas bir makyaj seti. Sofistike bir görünüm için...
Setin içerisinde: HD Blush 320 English Rose (pastel pembe), Rouge Artist Natural N4 (Pembemsi bej), Aqua Eyes Matt Black (siyah) ve yeni maskara Smoky Stretch var. Setin gerçek fiyatı 244 TL iken, şimdi sadece 169 TL.

-Laters Baby-
Kırmırı ruj ve eyeliner’ın flörtü... Seksi bir makyajın son dokunuşu. Gece makyajı için ideal bir set.
Setin içindekiler: Ink Liner (likit eyeliner), Aqua Lip Pencil 8C Red (kırmızı), Rouge Artist Intense M8 (Mat Kırmızı) ve Aqua Smoky Lash maskara (su geçirmez hacim verici maskara). Setin gerçek fiyatı 228 TL iken, şimdi sadece 159 TL.

EXCLUSIVE KATEGORİMİZDEKİ 'FIFTY SHADES OF GREY' ÜRÜNLERİNE MUTLAKA GÖZ ATIN!

Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç
Kampanya Kapat
Kampanya Aç