​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0

BEKLENTİLERİNİZİN ÜSTÜNDE BİR EYELINER SERİSİ!

Eyeliner, bakışlara derinlik, gözlere ise dramatik bir etki verir. Etkileyici bakışların sırrı budur. Bu yüzden eyeliner’ın makyajda çok ayrı ve önemli bir yeri vardır. Makyajın bu temel ürünü, Make Up For Ever’in uzman ellerinde devleşerek artık her kadının makyaj çantasına giriyor. Marka, çarpıcı gözler, yoğun renkler, ayarlanabilir ya da keskin çizgiler gibi istediğiniz tüm görünümleri gerçekleştireceğiniz yeni bir eyeliner serisi hazırladı. Birbirinden farklı, her ihtiyaca cevap veren bu eyeliner’lar ile göz makyajı yapmak ise hiç bu kadar kolay olmamıştı! “Eyeliner sürerken zorlanıyorum, çok vakit harcıyorum ya da eyeliner hiç çekemiyorum!” diyemeyeceksiniz bir daha! Evet, çok iddialıyız!Bu eyeliner’ların farkı ne?
Yeni sezonda her şey göz makyajı ve eyeliner ile ilgili... Eyeliner, dikkati üzerine çeken bir mıknatıs gibi davranır. Her kadının kendi tarzını yansıtmasını sağlar. Mükemmel çizgilere sahip olmak için birçok teknik olması, gözlerinizin şeklini değiştirmenize, güçlendirmenize ve öne çıkmasına imkan verir. İşte bu noktada istenilen görünüme ulaşmak için doğru tipte göz kalemi kullanmak önemlidir.

Make Up For Ever’in 3 adet şaşırtıcı, dayanıklı siyah göz kalemi – Ink Liner, Artist Liner, Graphic Liner- tamamen sizin güzelliğinize hizmet etmek için üretildiler. Tasarımları sayesinde çok kolay şekilde uygulanabiliyorlar, akma-bulaşma ve dağılma yapmıyorlar, 12 saat kalıcılar. Üstelik beceri gerektiren çizgileri bile zahmetsizce uygulama imkanı veriyorlar.

Bir eyeliner düşünün, sabah sürdüğünüz ve rötuşsuz geceye devam ettiğiniz...

Bir eyeliner düşünün, en zor çizgiyi bile kolayca çekmenizi sağlayıp size vakit kazandıran...

Bir eyeliner düşünün, yoğun rengiyle bakışlarınıza hiç olmadığı kadar derinlik katan...Make Up For Ever YENİ Siyah Göz Kalemi Serisi
Jel, sıvı, kalem, krem ve toz göz kalemlerinin tamamı gözlerinize vurgu yapmanız için ilginç yollar sunarlar. Ancak her birinin izleri farklıdır ve değişik sonuçlar almanızı sağlarlar.

INK LINER: MAKYAJDA DÖVME ETKİSİ
Bu uzun ve esnek uçlu, mat sıvı göz kalemi muhteşem görünümler yaratmanızı sağlar. Gözlere zengin ve mat bir görünüm vererek onları iyice ortaya çıkarır. Makyajda adeta dövme etkisi yaratır.

ARTIST LINER: KOLAY UYGULAMA
Yoğun kremimsi dokusuyla gözleri zahmetsiz bir şekilde vurgulayan kalem eyeliner, uzun süreli kalıcılık sağlar.

GRAPHIC LINER: 12 SAAT KALICI
Köpük uçlu bu vinyl göz kalemi, doğru miktarda ürünü hızlı bir şekilde kullanarak keskin bir çizgi yaratmanıza olanak verir. 12 saat kalıcılık sağlar.