​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0

BU YAZIN EN GÜZEL 6 RENGİ

Renklerle aranız her zaman iyi olmayabilir. O zaman sizin için bu büyük bir fırsat! Bu yaz renklerler barışın ve onları cesurca kullanın.

Mavi

Mavi farlar uzun zamandır bu kadar ön planda değildi. Ama Marc Jacobs’ın 2014 İlkbahar Yaz defilesiyle beraber makyaj dünyasına gümbür gümbür geri döndüler.

En güzeli, mavi ve griyi birlikte kullanıp dumanlı göz makyajı yapabilirsiniz. Bu sezonun en favori görünümünün bu olduğunu belirtelim.

Eflatun

Pantone, 2014’ün rengini orkide rengi olarak seçti. Böylece morlar, fuşyalar, lilalar ve bu renklerin yoğun tonları ‘son moda’ olarak kozmetik dünyasında kendine yer buldu.

Turuncu

İşte senenin rengi! Her cilt tipinde güzel duran bir renk varsa, o da turuncudur. Güçlü, canlı ve neon turunculara kucak açın. Rag & Bone, Prabal Gurung ve DKNY turuncuyu bu sezon trend yapan markaların başında geliyor.

Parlak renkler

Turuncu, kırmızı, pembe ve hatta pastel tonlar bile eskiye göre çok daha güçlü görünüyor şimdi. Parlak renklerden hoşlanıyorsanız, kullanmanın tam zamanı!

Metalik

Altın ve bronz, evrensel olarak en seksi tonlardır. Esmerlere dahi güneş eli değmiş gibi sağlıklı ve parlak bir hava verirler. Gözlerde, yanaklarda ve dudaklarda kullanabilirsiniz. Bu sene ne olursa olsun metalik renkleri asla pas geçmeyin!

Zeytin yeşili

Yeşil, bej ve kahverenginin yerini almaya aday bu sezon. Özellikle metalik ve yoğun dokulu olanları tercih edin. Dumanlı göz makyajı için mükemmel derinlik verir.