MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

ÇOK YÖNLÜ ALLIK: NARS MOSAIC GLOWSezonun en sevdiğimiz allıklarından biri, Nars Mosaic Glow Blush oldu. Bu allık, iç içe geçmiş 3 renkten oluşan çok yönlü bir allıktır. Yüze boyut katmak için bronz bir ton, allık olarak uygulamak için pembe bir ton ve aydınlatıcı için altın tonu barındırır.

Renkleri tek tek kullanabileceğiniz gibi karıştırıp da uygulayabilirsiniz. Yanaklarınıza güneş değmiş gibi çok tatlı bir pembelik verir.

Allık, aydınlatıcı ve bronzer olarak kullanabileceğiniz bu çok yönlü Mosaic allığı, pratik olmanız gereken durumlarda hiç düşünmeden kullanabilirsiniz.


“Mosaic allığı makyajda çok severek uyguluyorum çünkü bu allık kelime anlamı ile sadece ‘allık’ değil. Aydınlatıcı hatta far olarak da kullanabiliyorum. Makyaja renk, derinlik ve parlaklık katıyor. Ten makyajını tek başına üstlenebiliyorlar bile bazen...” diyor, Erkan Uluç.
 
Uygulama tüyoları

1) Çok boyutlu bir ışıltı için her bronz ve altın tonu birbiriyle karıştırarak uygulayabilirsiniz. Bu da yüzde inanılmaz efektler yaratır.

2) Boyutlandırma ve kontür için bronz tonu yüzünüzde vurgulamak istediğiniz tüm noktalarda uygulayabilirsiniz.

3) Yüze canlılık ve tazelik vermek, sağlıklı bir renk kazandırıp yorgun görünümü almak için pembe tonu tercih etmelisiniz.

4) Cildinize bronz ve aydınlık bir görünüm vermek istiyorsanız, biraz da güneş öpücüğü etkisi tüm renkleri karıştırıp yüzünüzün doğal olarak güneş değdiği yerlere uygulayabilirsiniz.
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter