MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

DEWS: IŞILTININ YENİ YÜZÜ

Shiseido Aura Dew
Kurulduğu günden bu yana Shiseido markası, cilt bakımı ve makyaj ürünlerinin ışığı yansıtma ve emicilik özelliklerinden faydalanarak ışık optik teknolojisinin kullanımına öncülük etmiştir. 

Şimdi bu yeni makyaj koleksiyonundaki Dew dokusu ise görünür ama hissedilmez etkisiyle büyüleyici yansımalar vaadediyor.

Aura Dew nedir?

%100 çok boyutlu incilerden oluşan bir karışımla cilt üzerinde hafif bir dans etkisi yaratan bu aydınlatıcı serisi, yüzün istediğiniz her yerinde kullanılabilir. Gözler ve dudaklar dahil.


Renk isimlerinin ilhamı

Aura Dew serisinin 3 rengi vardır: 01 Lunar (gümüş), 02 Solar (altın) ve 03 Cosmic (Roze).

Renklerin isimleri gökyüzü ile ilgili ışık efektlerini anımsatır. 

Shiseido Aura Dew Colors

Shiseido Aura Dew HighlighterÖzel bir formüle sahip

- Aura Dew, cildi 12 saat boyunca görünmez ve nefes alabilen bir formülle parlatan, cilde taze bir görünüm veren kremsi yapıya sahip bir aydınlatıcıdır. Çünkü ultra ince Japon incileri ile formüle edilmiştir. 

- Her cilt tonuyla yumuşak ve şeffaf bir şekilde karışır.

- Devrim niteliğindeki dokusu, bu aydınlatıcının 12 saat boyunca ciltte bozulmadan, birikme ve topaklanma yapmadan kalmasını sağlar. 

- Çok yönlüdür: Yanak, göz ve dudakta tek başına kullanılabilir. Arzu edilirse göz, dudak ve yanak ürünleri üzerine de kolayca uygulanabilir.

- Formülü hiçbir pigment içermediğinden (yalnızca inci) her tonu başka bir renkle kombinlenebilir; başka bir rengin altına veya üstüne sürebilirsiniz. Ve her biri tüm cilt tonlarına uygundur. 


Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter