MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

DUDAKLARINIZDA YENİ BİR IŞILTI: SHISEIDO LACQUE ROUGE

Shiseido, Japonya'nın sevilen sanat tarzını zengin, derin ve canlı renklerle dudaklarınıza taşıyan ışıltılı bir ruj yarattı. Çok katmanlı şeffaf lakenin sağladığı derin şeffaflığı sahiplenen, temiz renklerle dudaklara nemli bir görünüm kazandıran yeni Lacquer Rouge, şeffaf lake sanatının güzelliğini modern bir dokunuşla dudaklarınıza taşıyor.Sıradan bir ruj değil!
Lacquer Rouge’u diğer rujlardan ayıran birkaç özellik bulunuyor. Tek bir sürüşle, sanki üst üste defalarca sürülmüş gibi derin, parlak bir bitiş... Daha az yapışkanlık, daha çok rahatlık hissi... Üstelik dudaklardaki kuruluk sorununu da sürekli kullanımla çözüyor. Dudaklarınız pürüzsüz oluyor.

Taklidi imkansız 3 katmanlı benzersiz bir yapısı var!
3 katmanlı Japon lake tarzı, sanki çok sayıda katman uygulanmış gibi şeffaf bir ışıltı sağlıyor. Çekici renklere ve nemli dokunuşa, tek bir uygulamayla ulaşılabiliyor. Ayrıca dudaktaki dikey çizgileri daha az 
belirgin hale getiriyor. Shiseido Artistik Makyaj Direktörü Dick Page'in renk duyarlılığını ifade eden 8 renkten oluşan Lacquer Rouge, günlük kullanımdan, özel anlara kadar birçok seçenek sunuyor. 

İddia ediyoruz, bu ruju denedikten sonra asla vazgeçemeyeceksiniz!

TÜRKİYE'NİN EN SEVİLEN VLOGGER'LARINDAN DUYGU ÖZASLAN'IN DA FAVORİSİ SHISEIDO LACQUER ROUGE RD215

Doğal ve sıcak rengiyle özellikle dumanlı göz makyajlarının  mükemmel tamamlayıcısı ve nude makyajın da olmazsa olmazdı! Tam anlamıyla makyaj çantalarının olmazsa olmazı!


Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter