MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

EFSANE BİR KOLEKSİYON: NARS HOLIDAY

İçimizdeki isyankar ruhlar dışarı çıkıyor! 1970’lerin ikonik punk modasından esinlenen, sınırlı sayıda üretilmiş Nars Holiday koleksiyonu bizi bu zamandan alıp başka bir çağa götürüyor. Hazır olun...

1970’lerin ikonik, sert sokak modasından esinlenerek içsel isyanları dışa vurmak için çivili görünümlü ambalajlar ile tasarlanan Nars’ın Holiday koleksiyonu, sınırları zorlayan bir görünüm için stilinizi, cüretkâr ışıltılar ve parıltılar ile ortaya çıkarmak için tasarlandı.

Cesur tonlarla dikkatleri üzerinize çekmeye ne dersiniz?Hot Tryst Cheek Palette 
Işığa mı ihtiyacın var? Yanaklarınızı 6 yeni renk ile aydınlatın. Hafif bir yansıma. Çok yönlü ışıltı.
 
Provocateur Eyeshadow Palette
Buğulu şov. Yeni, sınırlı sayıda 6 adet yüksek pigmentli renkten oluşan far paleti ile eğlence başlasın! Gece boyunca yumuşak ya da isyankar bir görünüm ile kendinizi gösterin. Cesurca kullanın renkleri...

Powermatte Lip Luster
Güçlü oyna. Sınırlı sayıda üretilmiş fırçalı metalik rujlarla kalıcı bir etki yaratın, tek bir uygulamada ultra esnek ve hafif bir his ile birlikte tam kapatıcılık elde edin.


Spiked Audacious Lipstick
Ödüllü Audacious Lipstick’in sınırlı sayıda üç adet tonuyla tarzınızı ortaya çıkarın. 1970’lerin isyankar modasından esinlenilerek çivili bir siluet ile tasarlandı.

Powermatte Lip Clash Coffret
Dudaklar kilitlendi. Dudaklarınızı ikisi klasik formül, ikisi yeni sınırlı üretim Powermatte Lip Luster tonlarından oluşan dörtlü Powermatte Lip Pigments ile güçlendirin.

Velvet Matte Lip Pencil Sets
Hacim konuşsun. İkonik ve canlı Velvet Matte Lip Pencil’lar ile kendinizi gösterin. Yumuşak nude tonlarından cesur tonlara, 1970’lerin isyankar modasından esinlenilerek çantası ile birlikte sınırlı sayıda üretildi.

NARS Little Fetishes Mini Orgasm Lipstick + Blush
Arzularını ikiye katla. Güzel şeyler asla yetmez, fazla bile olsa. NARS’ın dünyaca ünlü ödüllü Orgasm rengi, mini boy ruj ve allıkla karşınızda...

İLGİLİ HABERLER

NARS HOLIDAY KOLEKSİYONU'NDAN MUTLAKA ALINMASI GEREKEN 3 ÜRÜN
Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter