MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

EFSANE SHISEIDO ZEN İLE ÇOK ÇEKİCİ OLACAKSINIZ!

Anneler Günü için en güzel hediye alternatiflerinden biri her zaman parfüm! En güzel klasik hediye! Shiseido Zen parfümlerde yaptığımız indirim ise tam size göre!

Anneler Günü hızla yaklaşırken hediye telaşına son verecek sürprizlerimiz yüzünüzü güldürmeye devam ediyor! Shiseido’nun efsane parfüm serisi Zen, yüzde 20 indirim ile sitede yerini aldı. Ne dersiniz? Annenizi Zen’in büyülü dünyasında şımartmak istemez misiniz?

Zen, mutluluk ve enerji veren çiçeksi, meyveli ve odunsu notaları ile son derece kadınsı ve çarpıcı bir koku… Üst notalarda bergamot, greyfurt, ananas, şeftali ve mavi gül; orta notalarda gardenya, frezya, menekşe, kırmızı elma, sümbül, Çin gülü, vadi zambağı, nilüfer; alt notalarda ise sandal ağacı, beyaz musk, deniz notası, paçuli, tütsü, amber bulunuyor.

Kendisinize imza koku arayanların tercihi... Modası hiçbir zaman geçmeyen, klasik bir parfüm. 

'Sonsuz enerji' temasından esinlenilmiş olan bu parfüm, taze ve şeffaf kokusu ile özgür ruhlu kadının kalbini doğal bir baştan çıkarıcılık ile yakalıyor. Parfümün üst notasında bergamut , kuş üzümü ve frambuaz; orta notasında beyaz şakayık, manolya, frezya, mavi gül, sümbül ve yasemin; dip notasında ise paçulinin verdiği sıcaklık ve derinlik duygusu, misk kokusu, sandal ağacı ve kehribarla çekici bir dönüşüme giriyor. 

Modern, seksi ve unutulmaz bir koku...


Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter