MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

EFSANE ÜRÜNÜN FORMÜLÜ YENİLENDİ!

20 yıllık bir araştırma sonucu ortaya çıkan Ultimune, kullananların çok iyi bildiği gibi cilt fonksiyonlarının en iyi potansiyele ulaşmasına, cildinizin göz alıcı, pürüzsüz, esnek ve genç görünmesine yardımcı olmak için tasarlandı. Ve bu görevini de çok iyi yerine getiriyor. Ultimune’nun bu sürpriz olmayan başarısı ürünün geliştirilmesini daha da motive etti ve formülü çok daha güçlenerek yenilendi.

Yeni formüllü Ultimune sayesinde cilt artık daha güçlü, daha sıkı ve daha pürüzsüz.

Yeni formülün içeriğinde ne var?

ImuGeneration Technology™
Yenilenen formülüyle Ultimune, cildin savunma yeteneğini sürekli olarak güçlendirmek için Reishi mantarı ve İris kökü özlerini içeren ImuGeneration Technology™ ile geliştirildi. Bu teknoloji, daha genç, daha ipeksi, daha pürüzsüz, daha taze bir cilt görünümü için cildin içine hızla süzülen geliştirilmiş bir formüle sahiptir.

Bu formülün içeriğini Reishi mantarı ve iris kökü özleri oluşturur. Bu bileşenler, sağlıklı görünen bir cilt için doğal yaş savunucularıdır. Yani yaşlılık belirtilerini farkedilir derecede ertelerler.

Reishi Mantarı
Reishi Mantarı, yaşlanmayı gözle görülür bir şekilde azalttığı bilinen zengin bir antioksidandır.

İris Kökü Özleri
Cilde canlılık ile zengin nem depolama kabiliyeti ile bilinir. 

Bu güçlü içeriklerin bileşimi sayesinde yeni Ultimune, cildinizi günlük hasara ve yaşlanma belirtilerine karşı sadece 1 haftada% 28 daha güçlü hale getirir. Cilt daha pürüzsüz, daha sıkı, daha nemli ve esnek görünür.

Diğer içerikler
Gingko biloba yaprağı ekstresi, shiso ve kekiklerin güçlü bir botanik karışımının yanı sıra Bulgar gül suyu da bulunur. Tüm bu içerikler, günden güne hasar ve yaşlanma belirtilerine karşı cildi korur ve güçlendirir. Sağlıklı görünen bir cilt yüzeyi yaratırlar.Kokusu da enfes
Yeni Ultimune, gül ve nilüfer elementlerinin kokularını ve yeşil çiçek kokusunu içeren ImuCalm Compound ™ 'un rahatlatıcı kokusuna sahiptir. 
KİMLER KULLANABİLİR?
Her cilt tipi ve her yaş grubu Ultimune konsantre bakımı kullanabilir.

NASIL KULLANILIR?
Nemlendiricinizin veya serumunuzun etkisini arttırmak için cildinize önce Ultimune kullanın.

Makyajın daha yumuşak bir cilt üzerinde daha düzgün ve kusursuz bir şekilde uygulanması için makyajdan önce de kullanılabilir.
ARAŞTIRMA SONUÇLARINA BAKALIM MI?

106 kadın üzerinde 4 hafta boyunca yapılan YENİ Ultimune uygulaması araştırma sonuçlarına göre: 

%98’i ürünün genel olarak etkili olduğunu söyledi.

%97’si cildin esnekliğini koruduğunu söyledi.

%90’ı cilt durumunu iyileştirdiğini söyledi.

%91'i kullandıkları diğer cilt bakım ürünlerinin etkilerini artırdığını düşünüyor.

İLGİLİ HABERLER


Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter