MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

EN FAVORİ NARS OJELERİ

Sezonun en güzel yanı ise, renklerin sonsuz olması. Neyi beğenirseniz, sürün ve çıkın! Bu yüzden karar vermenize yardımcı olacak bir oje rehberi hazırladık. Nars’ın hem en yeni hem de bugüne kadar en beğenilen ojelerinden 5 tanesini bir araya getirdik. Sizin favoriniz hangisi?

Wind Dancer: Kavun rengi
Pastel tonuyla oldukça dikkat çekici. Modası geçmez renklerden biri. Nars 2014 İlkbahar koleksiyonunun yeni üyesi.

Libertango: Mercan rengi
Turuncunun trendleri salladığı bir sezon için olmazsa olmaz bir renk! Özellikle bronz tende elleri sanat eserine çevireceği kesin. Nars 2014 Yaz koleksiyonundan bize armağan. 

Dovima: Parlak domates kırmızısı
François Nars’ın modacı Marc Jacobs’tan ilham alarak yarattığı oje. Canlı, parlak ve ıç ısıtıcı. Her zaman en beğenilenler arasında...

Jungle Red: Koyu kırmızı
Kan kırmızısı denilen bir renk. Seksi, çekici ve vazgeçilmez. O bir klasik. Tüm zamanların rengi. Her kadının makyaj çantasında olması gereken bir oje. 

Orgasm: Altın pırıltılı şeftali pembesi
İkonik allık Orgasm Blush’ın şöhretini duymuşsunuzdur. İşte, bu da ikonik oje: Orgasm. Tırnaklarınıza o efsanevi rengini vermek için sizi bekliyor.

Kremsi dokuları ve günlerce parlaklığını koruyan UV korumalı formülleri Nars ojelerine bir kez daha hayran kalacaksınız.


Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
ALIŞVERİŞLERİNİZE CİLT BAKIM VEYA MAKYAJ SETİ HEDİYENİZ
Kampanya Aç