​​
Makyaj Trendi
Sipariş TakipGüzellik HattıYardım
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0

EN SEVİLEN PUDRA FIRÇASI: MUFE PRECISION POWDER BRUSH

Pudranın ciltteki duruşunu belirlemede fırçanın rolü büyüktür. Çünkü pudra gibi geniş alana uygulanan ürünlerde, ürünü cilde homojen şekilde dağıtmak ve iyice yedirmek esastır. Bunu da yapmak için geniş uçlu ve çok iyi bir fırçaya ihtiyacınız var.
 
Profesyonel makyaj artistlerinin en sevdiği pudra fırçası olan olan Make Up For Ever Precision Powder Brush #128, konik uçlu uzun ve düz bir fırça. Sadece yüzde değil; boyun ve omuz üstlerinde de kullanabilirsiniz.

Bu fırçayı diğerlerinden ayıran ne?

Yumuşaklık, esneklik ve hassasiyet onun parolası. Makyaj uzmanlarının uygulama esnasında ürünün hacmini kontrol etmesine imkan tanıdığı için ‘mükemmel’ diye tanımladıkları bir fırça. 

Geniş alanlara pudrayı rahatça sürmenizi sağlayan Precision Powder Brush #128, toz ve sıkıştırılmış pudraları uygulamak için en ideal fırçalardan biri. %100 sentetik liflerden yapılan bu fırça, ürünü çok kolay ve güzel şekilde kavrıyor ve yüze uygulama esnasında eşit şekilde ve gerektiği kadar yayıyor. 

Fırçayı yüzünüzün merkezini baz alarak, dairesel hareketlerle –bastırmadan- tüm yüze uygulayabilirsiniz. İhtiyaç duyarsanız bir kat daha geçebilirsiniz. Fırçanın kılları o kadar yumuşaktır ki, göz altlarınızın bile üstünden geçip kapatıcınızı sabitleyebilirsiniz!

30 usta tarafından tasarlanmış!

Beş yıllık bir çalışma sonucunda üretilen ve makyaj için bir devrim olan Make Up For Ever Artisan serisinin üyesi Make Up For Ever Precision Powder Brush #128, 30 usta tarafından tam 25 üretim aşamasından geçilerek tasarlanmıştır. Ve seri üretime geçmeden de 50 kez kalite kontrolü yapılmıştır. Dayanıklıdır, kıl dökmez, yıpranmaz, yıkandıktan sonra koku yapmaz. 

Üstün fiber teknolojisiyle üretilen fırça, toz veya sıkıştırılmış her dokudaki pudrayı yüzünüze kusursuzca uyguluyor ve kadifemsi bir cilt yaratıyor. Uygulama esnasında yumuşacık kıl yapısıyla, yüzünüzde ipeksi dokunuşlar hissedersiniz...

EN İYİ KONTÜR FIRÇALARI HANGİLERİ? TIKLAYIN!

EN İYİ FAR FIRÇALARI HANGİLERİ? TIKLAYIN

EN İYİ FONDÖTEN FIRÇALARI HANGİLERİ? TIKLAYIN!