MT Up
Makyaj Trendi
Giriş Yap
veya Üye Ol

Sepetim

0
Sepet
En Çok Satanlar
Vl Bar

FENOMEN AYDINLATICI AİLESİ: HOT SAND

Altın pırıltılı açık şeftali rengindeki Hot Sand’in bu kadar sevilmesinin sebebi, renginin her ciltle mükemmel uyum sağlaması ve herkese yakışması... Bu renk yüze sağlıklı ve taze bir aydınlık vermek için eşsiz! 

Hot Sand yüze uygulanmasının yanı seksi bir ışıltı için boyun ve dekolte bölgesine de direk olarak uygulanıyor. Özellikle yazın bronz ten için mükemmel bir aydınlık efekti! 

Hadi serideki ürünleri yakından tanıyalım...

Hot Sand Pudra
Hot Sand’in likit versiyonundan sonra toz versiyonu da yoğun talep üzerine üretildi ve Hot Sand markanın kült favorileri arasındaki yerini iyice sağlamlaştırmış oldu.

En çok satılan aydınlatıcılardan biri olan bu form, pudra formlu olması açısından da çok tercih ediliyor. Çünkü çok yönlü. Mat formlu allık ve farların üzerine uygulayıp, parlak yansımalar elde edebilirsiniz.


Hot Sand Multiple
Gözler, yanaklar ve dudaklar için stik aydınlatıcı. Nars’ın çok amaçlı bu aydınlatıcısı ‘aydınlatıcı virtüözü’ olarak geçiyor. Yüzünüzde aydınlık vermek istediğiniz her yere uygulayabilirsiniz. Ürünü sürün ve parmaklarınızla hafifçe cilde yedirin. 


Hot Sand Illuminator
Cildi ışıkla tazeleyen likit aydınlatıcı! İçindeki ışık yayan likitlerle cildi yeniliyor, taze bir parlaklık veriyor. Kesinlikle parlak, sağlıklı görünümlü ve çekici bir ten yaratıyor.

Eğer mat bir fondöteniniz varsa, içine bir damla karıştırıp yüzünüze uygularsanız genel olarak aydınlık bir ifade kazanırsınız. Fondöten üzerine de uygulanabilir. Ya da direkt cildinize, ışık vermek istediğiniz yerlere sürebilirsiniz. Günlük nemlendiricinizin içine de biraz karıştırıp yüzünüze sürerseniz doğal radyant bitişli bir cilde sahip olursunuz. 

Hot Sand Lipgloss
Sofistike parlaklık ve muhteşem bir renk! Dudakların daha dolgun görünmesini sağlayan ışık yansıtıcı etkisi var. Uzun ömürlü bir lipgloss, içeriğinde besleyici maddeler var; dudaklarınızı da nemlendiriyor.


Şu An Gezilen Ürünler
Vl Bar
Newsletter